Je toto vulgárne slovo?

fanfan

ba-it
adr1u si nevšímaj, s ňou sa nedá diskutovať. Ona vždy takto reaguje, keď s ňou niekto nesúhlasí, ofučí sa ako decko. Je ešte nezrelá. Prezentuje sa tu na fóre ako majsterka sveta, ktorá má na všetko odpoveď. Ale veď sama vidíš, že rozumná reč s ňou nie je.

ba-lt

a adr1a, vies co je to diskusia? Potrebovala som sa porozpravat s niekym, kto vnimal tu vetu vulgarne. Kycera bola prva, preto som na nu len reagovala, je to tu zakazane? Neriesila som ju. Ty si sa napriklad k otazke nevyjadrila vobec. Tiez to neriesim. Ale cenim si ludi, co citajú text s porozumenim a reaguju na otazky. Tak ako kopa diskuterov co tu jednoducho zodpovedali moju otazku. Este raz tym chapavim dakujem. Pomohlo mi to, ze je dost vela ludi, ktori tu vetu vnimaju neutralne ako ja. Nepytala som sa ci, ako a kedy to mam riesit s partnerom. Ak nerozumies jednoduchej otazke v uvodnom prispevku, nereaguj alebo si pis co chces. Je mi to u riti. Ale okrem teba a tusim zity vsetci na moju otazku odpovedat dokazali. Cim to asi je? Neriesim. Len som sa zamyslela.

zita 05

Ahoj, ba-lt, držím Ti palce. Moje životné skúsenosti hovoria to, čo som Ti napísala. Možno sa mýlim. Pravdupovediac, veľmi by som Ti priala, aby som sa mýlila. Ale aj tak si myslím, že chceš, aby sa zmenil, aby to robil nielen preto, že Ty to chceš, ale preto, že ťa ľúbi a urobí všetko, čo Ťa spraví šťastnou.

ba-lt

Jax :-) my sa tiez znasilnujeme.
Kycera, si trosku vedla, ale nevadi.

Dakujem, precitala som, urcite si nieco z tohto berem.

zita 05, som tvrdohlava. Nechcem zmenit jeho, ale trvam na veciach, ktore vo vztahu mat potrebujem.

0vecka

ba-lt a saq normalne mu povedz ze ty robis toto a nemas z toho nejake extremne potesenie a chapes ze nejako nema vztah k neznostiam ale hento je to iste co pre neho oral atd... a proste bud si budete navzajom robit dobre alebo odmietas aj ty robit extra sluzby a zarovne ze si nezelas aby ta zosmiesnoval... ak ta zosmiesni tak tresni dverami a chvilu sa neozyvaj... ak sa uz neozve tak mozes povazovat ten vztah za ukonceny... sranda je jedna vec ale nejaka komunikacia tm musi fungovat

Kýčera

Dievča zlaté, nielen Tvoj partner je nechápavý a neskúsený, ale aj Ty! Vari ovládaš jazyk lepšie ako ja? Nie! Ja si v žiadnom prípade NEODPORUJEM! Na môj príspevok nadviazali aj muži, aj ženy, kt. pochopili, o čom som točila. Ak si toto nedokázala pochopiť Ty (žena ženu), tak ako má pochopiť partner Teba a to, čo Ty chceš od neho?