biele hrudky vo vagíne

Príspevok v téme: biele hrudky vo vagíne
lenka222

Ahojte. Chcela by som sa vas opýtať či ste mali taký istý problém ako ja. Taha sa to so mnou vyše 5 rokov. V 15 som si všimla že mám stále výtok z pošvy no mama mi stále vravela že je to zato že pred menštruáciou to tak má byť. V 18 som mala priateľa a tam som si povedala že je to dosť nepríjemné keď idete mať pohlavný vstyk a máte hnusný biely výtok na nohavičkách aj vo vagíne. Začala som mať candidu a bolo to horšie a horšie.. Jemu sa robila na penise biely povlak (priateľ sa dal preventívne ošetriť on bol ok) a ja som to už ďalej nezniesla.. Gynekolog bol už zúfaly lebo mi nič nepomáhalo. Tak mi odporučil že jedine čo mi ostáva je imunológia. Sla som tam urobili mi výter a výsledky boli v norme úplne v poriadku, dala mi Saforele na intímnu hygienu (dodnes používam) vysadila som sladké, biele pečivo takisto. No stále to mám. Používala som tabletky, naposledy mi predpísala injekcie ktoré stali dosť draho ani tie mi nepomohli. Ja som už fakt zúfala neviem čo robiť. Je to dosť nepríjemné a žijem s tým už 5 rokov a nikto si s tým už nevie dať rady. Až mi je už trápne stále hovoriť to isté dookola že nič nezaberá. Prosím ak ste mali vy žienky s tým problém prosím podarte nejako. ďakujem.

xem

tak to nekomentuj nikoho nezaujima tvoj žaludok sprav si klystír a vypi to ...

späť k téme nenosíš tesné nohavičky ? alebo si ju nevyplachuješ ?
skús pohľadať ľudové múdrosti - viem lahko sa to píše .. ale tak keď ani doktori nevedia