Penis

Príspevok v téme: Penis
tenessie7

mamicky .chcem sa opytat . mam chlapca ma 8 rokov ..... a proste asi ma mnohe za to odsudia ,ale ako malemu som mu nepretahpovala pipik , proste maly mi pri tom reval ako pavian . potom v telerane bol o tom blok .ze sa to ma nechavat na prirodu ,ze je lepsie nepretahovat ,nasla som si o tom clanky ,kde sa zlocovalo ano s nie . tak som to nechala tak .pred mesiacom ,mal maly zapaleny pipik ,a urolog mu dal masticku a povedal ,ze sa to bude musiet odstranit ... a som z toho vystrasena ..lebo som uz asi od 3 mamiciek ,kedysi davno pocula ,ze to fakt brutalne a traumaticke pre dieta ... ked som sa na to urologa opytala ,mimochodm moc mily doktor ,tak ma upokojil ,ze sa nemam bat , ze nas zoberu na dva dni do nemocnice ..a ze sa to robi v umelom spanku ,tak teraz neviem ako sa to vlastne robi ,som z toho na prasky .. ani nespavam .. neviem co stym ,prosim mamicky ktore mate skusenosti sem .. budem vdacna za kazdu radu ,dakujem

tenessie7

ahoj ,nie vobec on sa snim nehraval nikdy ,ani teraz si ho nechyta , a nejde mu prevliect . :( ani mne si ho neda chytit .