Nie som normalna!

Príspevok v téme: Nie som normalna!
akitainu5

neviem kde zacat ,vlastne som sa sem dostala ,popri tom ako som hladala nejaky kontakt na pychologa ,lebo si uz vazne nepridem normalna ! takze kde zacat, mam 32,ale nevyzeram na to hadaju mi 25 .staram sa o seba ,som z tych zien ktore zdedili geny za ktore som velmi vdacna a pysna .... takze od zaciatku .. ako dieta som mala podla mojho uhla pohladu smutnejsie dectvo,bez kamaratiek a rovesnikov,jedine u babky na prazdninach som bola stastna ,doma som bola skor taky vlk samotar zadumany sam do seba a stale smiutny aj koli rodicovskym hadkam atd. ked som zacala chodit do skoly zakladky ,tak som bola ina vzhladovo ,tak ma zacali niektore deti sikanovat ,nechavala som si to pre seba a ani mame som nic nepovedala ,dalsie moje smutne obdobie ,v skole som sa zle ucila .bola som lajdak,skola ma nebavila ,utapala som sa iba vo svojich myslienkach,zakladku som vychodila ,a prisla stredna skola . nasla som si jednu kamosku .a viac mi netrebalo .som proste samotar a nedoverujem ludom a nerada sa kontaktujem ,aj ked vdaka tomu ako vyzeram , sa velmi vela ludi chce somnou kontaktovat ,ale ja sa tvarim ,ze nemam zaujem .mne to takto vyhovuje,. a potom vyzeram ,ze som namyslena pipka ,ale je mi to jedno co si kto mysli ,je to moja volba ,moj zivot,... do 17 rok ,som nemala frajera ., potom prisiel prvy .bola som s nim 3 roky ,potom dalsi ,bola som snim 3 roky . a potom prisiel moj manzel 9 rok :D.. a dieta ktore ma 8 rok...... a teraz k pointe, ..... nikdy som nemala vztah k detom ,ba som ich az neznasala.... viem na zenu ,ktora ma mat od narodenia materinsky pud ,(ja ho proste nemam ) takze ,ked sa narodil maly myslela som si ze sa to zmeni , ale nezmenilo ,este horsie ,boli chvile ,ked som naozaj myslela,ze sa zabijem .. mala som koli tomu stavy na zblaznenie ,dolovala som v sebe ten cit a velmiiiii tazko pretazko som si nasla k malemu cestu ,boli chvile ked som maleho lubila ,a chvile ked som ho nenavidela ,pretoze ,nenavidim obmedzovanie sa, a mat dieta ,znamena iba same obmedzovanie , vlastne som si v zivote skoro nic neuzila .. iba smutok . a depky .. a myslela som ,ze dieta mi v zivote ukaze smer ,,, bohuzial neukazalo , iba moj stav zhorsilo .. tak ako maly rastol a ja som maleho s laskou aj nelaskou vychovavala .. tak som zacala byt trocha viac spolocenskejsia ,a v mojich 30 rokoch som si zacala uvedomovat .ze si chcem uzivat zivot ,/mojho muza nelubim .lebo mi naozaj urobil vela krivd a nepatrim ,medzi zeny ktorym ked chlap krivdi tak ho aj tak bezhranicne miluju! / takze ,k nemu nic necitim . chcem znova zazit sa do niekoho zamilovat ,a byt milovana . a stastna ,lebo mam pocit ,ze prave toto mi chyba v tejto depke ktoru mam uz vyse roka ,trva to dlhsie ,ale posledny rok si uvedomujem ,ze je to uz velmi zle .,.(lenze toto ,keby som povedala .mojmu muzovi tak ma zabije )....proste chcem si uzivat ,to co som si neuzila ,ked som bola mlada , nikdy som nepila ,nefajcila ,nedrogovala ,bola som velmi slusne dievca az nepochopitelne na tuto dobu a svoj vzhlad.a naozaj som to nepotrebovala chodit po diskach a chlastat a vyvadzat s partiami ....lenze dnes sko keby mi preplo .ako keby som sa dostala do modu si bezhranicne uzivat ,skumat chlapov ktory sa mi pacia . okusila som aj alkohol po ktorom mi je naozaj skvele .,... diskoteky s kamoskami .. dovolenky a proste si uzivat moj doteraz deprimujuci zivot plnymi duskami co mi zivot prinasa , .. viem ,ze som zla matka .lebo moje dieta nie je u mna na prvom mieste ,hambim sa za to ,,,ale ja to tak necitim !! zitila som ,ze deti pre mna nic neznamenaju ,iba same problemy a starosti ..a ja si chcem len uzivat ! som koli tomu SVINA ?? ze si to priznam !? je mi to luto a stekaju mi slzy popri to ako to pisem , ked vidim ine matky ako miluju svoje deti a su na prvom mieste ,rozmyslam a dolujem to v sebe a necitim to ,proste necitim ! ja viem ,ze nie som zly clovek .. sucitim ,pomozem ked mozem ,v mojej hlbke som dobrak clovek ,ale pre mojho muza a jeho rodinu som len zla sebecka zena . ano na povrch sa tvarim necitne ,ale vnutri zomieram od smutku a zialu a cele ma to trapi . nikdy by som svojmu dieiatu nic zle neurobila ... dalsia vec ,ktora ma trapi ,ze ked som sa dostala do statdia ,ze som svoje dieta zacala milovat ..tak mi zacali divne psych stavy . ze som sa prehnane o neho bala ,proste uplne paranoje ,odmietala som sex, rozplakalo ma v telke ked sa robilo detom zle .proste cista psychiatra v mojej hlave ... teraz su prazdniny a maly je viac menej prec putuje od babky k babke ,tabory ,a mne maly vobec nechyba .. som takto stastna ,, chodim si po veceroch na drinky ,uzivam si zivot ,chuti mi sex.. pozeram po peknych chlapoch a chcem takto zit ....... ako si mam pomoct ,? ako sa mam vpratat do koze ,alebo co to mam za stavy ..som odsudenia hodna koli tomu co pisem ?? pisem ,len to co citim vo svojom vnutri ! a trapi ma to .. co sa stane ak pojdem k psychlogovi a poviem mu to ?? ako sa zatvari .? viem ,ze toto je vazna vec .. ale ja sa citim ako rozpoltena osobnost ,,a neviem ci uz nastal cas riesit to ,alebo co mam robit . a da si mi vobec pomoct ? dakujem za precitanie ,je to dlhe ale potrebovala som to dostat vonku .

zita 05

Starí ľudia hovorili: "Od dobroty aj psy kapú". Aj na Teba to platí. Keby si poriadne makala kdesi vo fabrike, prišla by si domov, tam by Ťa čakal ožratý chlap, vycapal by Ťa, kam by dočiahol, preslopal aj to, čo zarobíš, prešli by Ťa aj Tvoje stavy a bola by si rada, že si dieťa ubrániš, uživíš a máš sa ku komu pritúliť. Kráásavica!

exwhyz

My máme v rodine niečo podobné. Je mi zle z mojej sestry. Je mi zlé aj z toho, že som ju MUSEL vysekať z problémov. To akoby som pomáhal tomu najhoršiemu kriminálnikovi. Ona chcela, aby som v tom pokračoval, ale povedal som NIE! Ja takej svini, ktorá sa vykašle na svoje vlastné dieťa, pomáhať nebudem. Také niečo sa odpustiť nedá a ani jej to nikdy neodpustím a hanbím sa za ňu. Jej dcérka ju pritom má neskutočne rada. Že sa nehanbí, špina sku.vená. Ani jej psychické problémy ju z toho nikdy neospravedlnia. Robí zo seba celebritku, ale pritom je len obyčajná pi.a, ktorá má v hlave tak maximálne na.raté. Je dobrá len na to, aby produkovala CO2 pre stromy.
Veľa vecí som si vymyslel, ale toto som si nevymyslel. To je fakt.

Jax

Riesil by som to rozvodom, muz si k synovi najde lepsiu matku a ty hladaj svoje stastie na diskotekach. Zbytocne to predlzujes

Moireal

Ja nepochopim, naco si to dieta vlastne mala, ked ho nemas rada. Aha: zo sebeckeho dovodu tak ako 99% ludi, ze aby ho to decko naucilo zit. Si len dalsia, co sa bala prevziat zodpovednost za svoj zivot. Ale tvoje dieta zato nemoze!

Nesudim ta ale strasne mi je luto tvojho dietata. Velmi ta potrebuje a vyvija sa mu osobnost. Ked cokolvek v detstve zanedbas, znicis mu zivot do dospelosti.

Ak si si chcela uzivat, mala si predtym a o vzhlade nekecaj, nie si nic extra, pretoze kazda zena je pekna.

Takze normalna asi si, lebo dnesni ludia nemaju deti z dovodu ze ich chcu a tuzia po rodine ale aby ich to dieta uzemnilo. Tak vidis, paradoxne mas chut na presny opak.

Neviem ci toto je pravda alebo vymyslena tema ale nedalo mi reagovat inak. Mas len dve moznosti: davat lasku dietatu a pripravit mu stastny zivot do buducna alebo dobiehat "stratene" roky a davat dietatu omrvinky. Na druhej strane, ak to tak necitis, tak zato nemozes, no toto si si mala uvedomit este pred dietatom. Drzim mu palce, nech nevyrasta s prilisnymi jazvami.