Chlap pricucnuty na matkinej sukni

Príspevok v téme: Chlap pricucnuty na matkinej sukni
nyana

Co mam robit s priatelom? Chodime spolu 1 a pol roka, on neni schopny ma pozvat k sebe domov aby som spoznala jeho rodinu a dedinu kde byva. Po 3 mesiacoch mi sluboval ako ma sem pozve cez letne prazdniny, (on uz vtedy bol u nas asi 20 krat) a cele leto ma k nim nepoyval. V decembri som sa nasrala a povedala mu ze ci ma tam nechce ci co, ze vraj ma chcel pozvat cez posledny den vianocnych prazdnin ( sak lebo keby ma pozve cez sviatky tak im pozerem vsetky salonky a jedlo) jasne ze ma nepozval, vynadala som mu a pozvala sa sama, jasne ze sa tam so mnou nikto nebavil, mali ma na haku ako obtiaz, a kecali o svojich temach. Potom mi slubil ako ma tam pozve tieto prazdniny, jasne ze nic, cely jul je za nami, ani jedno pozvanie nic sa neuskutocnilo.....tak som sa opat nahnevala a vynadala mu...vraj ma planoval pozvat na nejaky sviatok 5 augusta.....dodnes nic.....ako mam tomu rozumiet? Okrem toho sa nasral ked som kritizovala ze jeho matka sla s nim na aute v dedine jednu ulicu.matku ma za nejaku bohynu a vynadal mi ako si to dovolujem ....a uz 1 rok si nemoze najst ziadnu pracu iba robi nonstop matke odvoz ja uz neviem co mam robit