neviem sa vyrovnať sa vyrovnat s problemom co ma dosť od detstva trápi

Príspevok v téme: neviem sa vyrovnať sa vyrovnat s problemom co ma dosť od detstva trápi
ashley396

Ahojte, od detstva ma trápi jedne veľký problém a tým sú materské znamienka....možno je to pre niekoho smiešne a nepodstatné......ale mňa to dosť trápi a neviem sa s tým vyrovnať ..už mi odstraňovali dokopy 16 znamienok 13 my vyrezali a mám jazvy po čele po veľkých znamienkach a po krku a 3 na ruke som dala laserom a mám biele kruhy......mám bielu pokožku a keď som teraz v lete von dávam si na seba 50 a bojím si už dávať na seba krátke tričká aby mi nenarástli nejaké nové....nepotrebujem mať hnedú opalénu pokožku len som vždy chcela mať čistú pleť bez znamienok ....dosť ma to štve pre mňa samú a vždy na to myslím a bojím sa aby mi náhodou zas nejaké nenarástli......je tu niekto s podobným problémom alebo niekto ktoby mi vedel poradiť, pomôcť.....vďaka

ANGEL-DEMON

ja som si celkovo dala vybrať 5 ale to boli väčšie bála som sa ze si ich zaškrabnem, uz sa mi to stalo... 3chrbat, 1ruka pri zapästí a na hrudi...
ale tie čo mam zarovna s kožou neriešim a tiež sa mi stale nove objavuju ale nechytam z toho depky... nemám na to čas zaoberať sa kravinami...

ANGEL-DEMON

skus psychologa.. lebo problem je niekto uplne inde... alebo si zaobstaraj habit ako nosia moslimky a je vyriešene...