Vyhorenost

Príspevok v téme: Vyhorenost
Superspace

Ahojte. Tentoraz by som sa chcel zdoverit so svojim "problemom". Opisem. Mam stav, ktory trva uz asi par mesiacov. Davnejsie , resp. pred par mesiacmi som bol dost aktivny clovek. Posilka, bicykel, vylety s priatelkou, a pod. Teraz? Nic. Pridem z prrace , do ktorej chodim na 02.00 v noci. Z prace chodim vacsinou do 15.00. Praca ma az donedavna relativne naplnala. Ci uz financne, alebo po dusevnej stranke. Teraz pridem z prace, do ktorej sa mimochodom vobec netesim, teda rano po zobudeni musim zbierat sily nato ,aby som vobec prisiel do prace. V praci sa to uz ako tak rozbehne. Kolektiv v pohode sranda. Pridem z prace, najem sa a nic. Uplne nechut ist na bike,do posilky, alebo akukolvek aktivitu. Pred tyzdnom som prisiel z tyzdennej dovolenky kde som zacinal pomaly vypinat a pomaly som naberal chut "zit" . No len na dovolenke nemozem byt cely rok :-) . Po navrate z dovolenky stacilo par minut v praci a moja nechut prisla lusknutim prsta. Chcem vas poprosit podobnych mne , co ste si podobnym presli, ako sa "vyliecit"? A znova nabrat chut aktivne zit? Mimochodom praca je fyzicky a dusevne celkom narocna by som povedal. Pracujem tam nieco cez at rokov. Dakujem za rady a komenty. Pekny den.

Superspace

#ovecka
Nevravim, ze je pravidlom kazdy den 13 hod. Ale hybe sa to okolo 11 az 13 hod denne. Praca jw zamerana na dorucovatelstvo a kurierske sluzby. Ako som pisal, praca ma naplnala po kazdej stranke. Bavila ma. Aj financne je to lepsi priemer. Po praci bike, vylety, posilka a pod napnajuce veci , ktore doplnaju chut zit.
A cim som dlhsie v praci, citim ako keby som zbieral sily z posledneho dna.
Potreboval by som sa znova "nastartovat" a mam pocit,ze to nedokazem.
A tabletkami si myslim, ze to nevyriesim

tiež znechutený

Neboj, všetci sme znechutení z práce. Tabletka na to je vlhký sen všetkých zamestnávateľov.

Ak si znechutený aj z iných vecí, ako je sex alebo bicykel, tak máš chorú hlavu. Mozog je orgán ako každý iný a treba ho liečiť ako každý iný, tabletkami.