ako sa dostať z najhoršieho? :( prosím poradte.

Príspevok v téme: ako sa dostať z najhoršieho? :( prosím poradte.
sklamanaanestastna

ahojte ludia... neviem ani preco sem pisem asi preto ze sa potrebujem vyrozpravat.. v auguste som mala mat svadbu... chodili sme spolu 2 roky... a pred par dnami som zistila ze priatel ma celu dobu podvadzal...proste sa to prevalilo na vsetko som mu prisla.. mam neskutocne depresie nedokazem jest,spat...na nic sa sustredit... mam 25 a pripadam si totalne stratena... bojim sa ze uz si nikoho nenajdem alebo ze sa zasa takto sklamem... ako ste sa vyrovnavali s takou situaciou vy? vdaka

Biela Kobra

Tiež som si niečím podobným prešla asi v tvojom veku, trvalo mi skoro tri roky, kým som sa z toho dostala. Presne, ako ti vravia dolu. Poplač si, nechaj to zo seba vyjsť. Je to strašné sklamanie a ťažko začneš zasa niekomu dôverovať. Ale keď to najhoršie opadne, snaž sa pozerať pred seba a nie za seba. On ti už ublížil, ublížil by ti kedykoľvek znova, tak je možno dobre, že ste sa nevzali a ty máš teraz pred sebou iné možnosti. Ja som si časom našla druhého (resp. on ubehal mňa, lebo ja som už bola nedôverčivá), a sme teraz spolu už viac ako 20 rokov. Určite je tam niekde aj pre teba chlap, ktorého si zaslúžiš. Držím palce.

exwhyz

Muž nachytá svoju ženu so susedom a tak mu hovorí: Pišťa, Pišta, tebe sa čudujem, ja musím, ale ty nie.
Muž nachytá svoju ženu s poštárom a poštár hovorí: pani, ja Vás poslednýkrát upozorňujem! Keď nepreberiete ten doporučený list, tak Vám hneď teraz ocikám ten Váš nový koberec.

Mesačný princ

Moja manželka ma podvádzala tiež. Prišiel som na to po 5 rokoch....a

Ako som sa s tým vyrovnal? Tak, že som jej poprial šťastie. Ľutujem toho chudáka s ktorým si začala.

janinanemethova

to ma velmi mrzi.. presla som si niecim velmi podobnym. zial zabrala mi len lekarska pomoc, lieky, pravidelna navsteva psychologa a psychiatra. striedanie emocii bude normlane, raz sa na neho budes hnevat, raz budes smutna a mat chut ho prosit aby sa vratil. raz budes plakat a raz sa smiat na tom,
ber to tak ze je vsetko ako ma byt. mozno by ste nemohli mat babo, mozno by prisiel o pracu a stal sa alkoholikom, proste by si nebola stastna! preto sa stalo toto, aby ta to uchranilo pred niecim zlym

su to uz skoro dva roky. viem ako to boli :( par dni na to co sa toto udialo, som spoznala jedneho muza, odmietala som nejake stretnutia a komunikaciu, s rodinou, kamaratkami, s kazdym, ved som bola uplne na dne. nevedela som co odo mna chce, ako ma moze volat von ked som pred par dnami zistila ze tri roky ma niekto podvadza..ten muz, co ma tak otravoval, je teraz mojim manzelom. mame babo a cakam dalsie. som neskutocne vdacna tomu predtym, ze ma opustil, lebo by som toto nikdy nezazila. mame sa uzasne. zistila som ze su aj lepsi. ale chapem ze to teraz nevidis.tiez som bola slepa, este aj ked som si zacala s tym mojim terajsim. vsetci ma odhovarali, vraj mi sibe, vraj som zranena, atd:) ale ja som to skusila, bolo mi to vlastne jedno, risk zisk, nvedela som co z toho bude.
musis sa vzchopit a ist dalej, niekde tam na teba caka ten pravy!!!! :)

zet000

táto situácia sa stala asi pred 15 rokmi v našej rodine kde ženích povedal týždeň pred svadbou mojej tete, že si ju nevezme a nechce sa ženiť, to isté prežívala čo ty teraz má dve male deti a šťastne a žije s manželom. a on je už rozvedení a ešte mal tu drzosť tetu otravovať či to neskusia znova a prave vtedy ked sa jej zacal vyvijať ten druhy vzťah. a moja rada poplač uvoľni napätie žiaľ, smútok ked už slzy nepojdu postav sa opraš zo seba všetko a hor sa do života určite ťa ešte všeličo pekne čaká ale ty tomu musiš isť oproti!!!!!!!veľa šťastia