neviem sa z toho dostat...

Príspevok v téme: neviem sa z toho dostat...
Angie1

uz neviem co so sebou,je mi zo seba zle, vyzeram ako prasa. Uz asi vyse roka mam problem s jedlom, najskôr som takmer nejedla (najprv som vylucila pecivo, potom sladke, vsetko varene...a tak som bola istu dobu na zelenine...istu dobu som jedlo nahradzala stavami...) to bolo este fajn, ale teraz mam brutal stavy prezierania. Par krat som sa zo zufalstva pokusala zvracat, lebo mi bolo dost zle, ale neslo to, tak hm, prehanadla....ktore mi uz nezaberaju....striedaju sa u mna stavy ked sa snazim, jem pravidelne, cvicim, bohuzial viac mam takych, ked bud nejem, alebo jem co uvidim...a uz neviem co dalej...chuda nie som. zrejme ani nikdy nebudem...len sa neviem dostat z toho kruhu, ktory sa vecne toci okolo jedla. Raz chudnem, potom priberem, uz to nezvladam...Neviem to riesit. Nenavidim jedlo.seba viac.

and

Ahoj angie 1.prosim Ta chod na temu anorexia,bulimia,mas myslim taky problem.Tam Ti mozno poradime.Je tam viac takych dievcat,co sa trapia s tymto problemom.Ak nie aspon sa porozpravas s druhymi a mozno nieco vyskusas,co pomoze.Tak sa vola ta tema presne,tak klikni na nu.