make-up Rimmel

Príspevok v téme: make-up Rimmel
Veronika L.

Chcela by som si kupit make-up od Rimmelu cool mate, lebo vela ludi tu pisalo,ze je vraj dobry. Od kamosky som vsak pocula, ze nema dobru kryciu schopnost a neprekryje ani vyrazky ani mensie fliaciky. Pouzivala som doteraz make-up z miss sporty no uz by som ho chcela zamenit za nejaky iny.Pouzivam ho uz dost dlho a navyse mam pocit,ze uz mi celkom nevyhovuje aj napriek tomu,ze pouzivam ten zmatnujuci,tvar sa mi uz v polovici dna leskne.

agina

Ja pouzivam len kozmetiku Rimmel - z tejto hlavne ocne tiene,make-upy a laky na nechty a potom este Max Factor, od nich hlavne ruze a som velmi spokojna. Make-up si davam len na zvlastne prilezitosti.Inak sa malujem kazdy den.

l

RNG myslim ze ked potrebuje aby dobre vyzerala mozno o par dni, tak jej ta tvoj rada bude asi tak na dve veci a okrem toho, neviem, kde zijes ale plet ovplyvnuje aj cistost prostredia a genetika, a kvoli pleti sa asi na inu planetu prestahovat neoplati a biologickych rodicov pocas zivota tazko zmenis...a mozes jest co chces...a co sa tyka mojej rady: neviem kolko chces do make-up-u investovat, ale ked chces fakt dobry fak potom rozhodne MAX FACTOR, je to vyborna kozmetika a nie len pudre a make-upy ale ja tiene spiraly vsetko...a co sa tyka rimmelu ja pouzivam recorver-rozjasnujuci ako podklad a nato lasting finisch a ten isty puder nato a som spokojna, prekryje v pohode a vyzera celkom prirodzene..pouzivala som aj miss sporty ale mne sa moc nepacil, sice som sa neleskla ale moc toho neprekryl...inac este sa mi pacil este aj make-up z avonu ten prisposobivy alebo ten penovy, ten je tiez dost dobry...penovy ma aj rimmel, ale este som ho neskusala...kukni na rimmel.sk ked si daco objednas o 2 tyzdne to mas doma, je tam este aj daka zlava oproti obchodu a ked si zaregistrovana mas -10% zlavu v den menin a jeden vyrobok pri objednavke nas 400sk zadarmo+kapsicku zadarmo

Veronika L.

No ja vsak nemam akne, to som len podotykala,ze kamaratka o nom povedala,ze nema dobru kryciu schopnost. Mojim problemom su len rozsirene pory na licach,ale s tym nic nenarobim. Idem kamaratke na svadbu a jednoducho chcem poriadny make-up,aby som nevyzerala ako biela stena. Pretoze moja tvar je vecne biela.... a tie pory potom este viac vidno.

RNG

Vyrazkam treba predist. Zdrave cerstvo pripravene jedlo, neprepalene masti(vyhybat sa vyprazanym a priemyselnym produktom).
Potom netreba nezdrave chemikalie v krycich kremoch.
Pozrite na Japonky, plet maju ako porcelan. To je zo stravy. Ked sa prestahovali do USA a zacali jest miestnu stravu(hlavne zemiacky a zemiakove prazene lupene) hned mali plet taku, ako by im na nej hrach mlatili!