Ako osloviť babu

Príspevok v téme: Ako osloviť babu
menma

Zdravím, hned sa ospravedlnujem, že si zakladám novú tému, no neviem čo robiť dalej. Nad mojím problemom sa asi vela ludi zasmeje no aj tak to risknem a snad mi niekto poradí.

Ide o to že sa mi páči baba,zo školy chcel by som sa s nou zozámiť ale vôbec neviem ako... dopredu hovorím že niesom moc sebavedomý typ ktorý nakrača pred babu a začne ju nejak baliť...alebo nejak začať rozhovor... s kamarátmi sa bavím normálne v škole tiež niesom až tak tichý niekedy prave naopak ale ako nahle sa jedna o toto tak som totalne hanblivý bojím sa proste "nemam" gule V škole sa vidíme len na chodbe, aj to tak 15 sekund za den, 3 dni v týždni.. neviem kde býva.Tiež sa pomne tak občas pozrie ale to je všetko aj z jej aj s mojej strany neni to ten typ baby ktorá je vyrečná atd.. skorej mi príde ako introvertka. Ona FB nemá to by som sa snad odvažil jej napisať ale nemá ani fb ani pokec. Chcel by som sa s nou aspon zoznamiť nie hned ako frajerku ale proste spoznať aka je zaujima ma skôr jej povaha ako vzhlad. Neviem čo dalej teraz cez prazdniny dost často o nej uvažujem rozmýšlam ako by som sa s nou spojil do kontaktu lebo takto musim čakat mesiac a pol na to aby som ju zase mohol vidiet 15 sekund v škole... citim sa trochu trápne je to taký pubertiacky problem ale potrebujem radu v tomto nemam žiadne skúsenosti.. za akukolvek radu ďakujem.

Alenaf

Nuž, riziko odmietnutia býva nepríjemné aj pre iných. Preto by som ja išla na vec opatrne a nenápadne, priplietla by som sa k objektu svojho záujmu akoby náhodne a pozorne by som sledovala reakciu. Hovoriť by sa dalo o niečom nezáväznom. Čo sa týka úvodných slov, niečo by bolo treba vymyslieť. Ale pokiaľ sa mne páči muž, ktorý ma osloví vôbec neriešim čím začal. Aj keby to bola blbosť, chytím sa toho.
Sociálne zručnosti by si bolo dobré osvojiť. Aj pre vzťahy, ale tiež celkovo pre život. Môžu Ti pomôcť okrem iného v kariére a napokon nikdy nevieš, v akej situácii sa v živote ocitneš. Najlepšie by bolo naučiť sa poradiť si podľa možnosti v každej.
Ak sa Ti podarí nájsť spoločných priateľov, v takom prípade mi príde ako najdiplomatickejšie zorganizovať nejaké spoločné stretnutie. Prajem veľa zdaru.

menma

vdaka za odpoveď, no pokusim sa, na kupalisku by to možno bolo aj fajn lenže ako som pisal ja som čo sa týka tohto dost hanblivý ustrachaný alebo ako by som to povedal takže aby som bol uprimný asi by som na kupalisku ku nej nenakračal toto ma na mne štve strašne že sa bojim neuspechu, nemam ani take socialne skills že by som ju vedel nejak zamotat slovkamy alebo nejak podobne.. nemam rad to hovorenie o somarinkach ktore niesu moc podstatné čo mi to dost ztažuje.. .pre toto všetko som ešte nemal ani vztah ani nič podobné aj ked by som velmi chcel no, skusim nejak najst kontakt pomocov spoločných priatelov.

Alenaf

Tento problém vôbec nie je smiešny. Každý čosi podobné musel niekedy riešiť. Časom budeš takéto veci zvládať "ľavou zadnou".

Keďže sa Ti nechce čakať do nového školského roka a kontakty na ňu nemáš, mohol by si ju skúsiť stretnúť niekde na kúpalisku. V týchto horúcich dňoch sa to javí ako pravdepodobná možnosť. Alebo vysonduj, či náhodou nemáte spoločných kamarátov. Ak áno, Tvoja situácia by sa tým značne zjednodušila. Držím palce, nech sa Ti darí.

menma

tak dakujem za rady, ak ma niekto nejaku dalšiu radu prosím napište to s tou obalkou neni zlé ale to najskor v septembri bude možne

frantik

no moj zlaty to tak ta ziadna nebude chciet...zeny maju radi akcnych muzov...rozumnych ale akcnych...pozri jej do oci v skole a pozdrav ju...prehod par slov...a o mesiac ju vyklep ako rezen hocikde :))...bude ta silno lubit ;)...a kvitujem nazor...ze do 30tky neries trvaly vztah...okolo 30tky si najdi zenu na zivot....ktora bude dospela a rozumna

igi3

Do tridsiadky baby nerieš. Ušetríš si kopec námahy, nervov, času a penazí. Radšej choď s kamošmi na pivo :)))

napis

Napis jej list. Daj do obalky a ked ju budes minat, daj jej ho so slovami a usmevom, ze je to iba pre nu.

Ak teraz zacnes namietat, ze nemas tlaciaren, ci pocitac na napisanie listu, tak skus vytiahnut papier a pero.