Chlapi ako sa máme my muži k ženám vôbec správať aby nás milovali a túžili byť naše?

Príspevok v téme: Chlapi ako sa máme my muži k ženám vôbec správať aby nás milovali a túžili byť naše?
som z Ke

Dajte rady ako ste zožali úspech Vy u tej svojej vyvolenej terajšiej či bývalej, lebo stále tu čítam ako sa ženy sťažujú že nenachádzajú tých správnych chlapov a majú problém si niekoho nájsť a chodia sa tu vyplakávať ak nemajú nablízku kamošku ktorej by sa vyplakali na pleci.
Tak ako sa mám správať aby ma žena milovala a zabuchla sa do mňa.
Aby som bol u nich obľúbený?
Jeden kamarát mi poradil že mám zo seba robiť drzého frajera, byť mierne arogantný, uštipačný a drzý a pritom dobre vyzerať.
To fakt na ženy zaberá?

Kin

Ahojj, ži aj svoj vlastný život, ono to nie je len o tom niekoho prilákať.

Nemal by si sa o to snažiť nejako nasilu, môžeš sa naučiť niečo opraviť, hospodáriť s peniazmi, starať sa o seba pekne sa obliecť, mať svoje koníčky, mať charakter, byť pozorný, nebyť panovačný, lenivý. Umývať si zuby. Hah.
A neviesť dievča k zlému. Môžeš sa aj o seba starať tým, že sa budeš zdravo stravovať a športovať a potom rodinu ovplyvníš v dobrom.

Mariaute

Ahoj všichni, kteří čtou toto svědectví. Můj manžel mě po třech (3) letech manželství odmítl jen proto, že na něm měla jiná žena kouzlo a nechal mě a dítě trpět. Jednoho dne, když jsem četl web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo kouzelníka Dr. Alaby pomohlo ženě získat zpět jejího manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena má kouzlo můj manžel a on mi řekl, že mi pomůže a po 3 dnech, že budu mít svého manžela zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vás všechny mohu informovat, že toto kouzlo má moc přivést milence zpět, protože jsem nyní spokojený se svým manželem. Díky za skvělou práci zde je alabahomeofsolution@gmail.com NEBO VOLÁNÍ / WHATTSAPP: +2348112627960. Kontaktujte Dr. Alabu a vyřešte problém se vztahem.

0vecka

som z Ke podla mna je najvesia blbost ak chlap robi pre zensku nieco nadramec normalnyhc vztahov... imho musis byt k nej obcas aj prehnane mily napr ked idete spolu v piatok do kina a tak ale inak sa spravat ako ku kamaratke... ak moc po tebe chce tak odmietnut atd... ale obcas spravit nieo uplne prevratne...

moja teoria je ta ze ked vzdy pre nu robis vsetko tak si na to zvykne a je to samozrejmost... ked si ale role rozdelite a napr minuly vikend som vypral postelne pradlo a vymenil ho bez toho aby si to fsimla, bolo to trosku narocne vyzliect postele presunut vsetko do pracky potom vysusit a znova navliect bez toho aby si to fsimla ale podarilo sa ... zistila to az ked si lahla do postele tak sa super potesila a bola uplne rada. ak by som to robil kazdy mesiac tak si na to zvykne a skor ju nasere ked to nespravim... je to mozno divne ale taki su ludia...

ferihitka

zakladateľ- som ke.-
tak toto ti teda kamoš radí :D asi aby zostalo viac báb slobodných vo vašom okolí.nepoznám vaše pomery, ani koľko máte rokov, ale toto mi pripadá dosť pubertálne,hoci aj ja som veľmi mladá baba.
no takéto reči tak platia možno na pubertáčky, my ženy potrebujeme niečo úplne, ale úplne práveže iné, pravý opak a najmä,aby bol chlap sám sebou, aby sa usmieval nebol nervozny a dokazoval nam lasku, aby mal pekny slovnik,a nehral sa na macha. to neznášame..proste aby si nas vazil a ochranoval...aby sme citili jeho lasku a bol nam verny..toto my chceme a vobec nezalezi na vzhlade

miki26

Daná rada, ktorú ti poradil kamarát je smiešna. Podstatou nie je pretvarovať sa, ale byť sám sebou a ukázať svoju skutočnú osobnosť pred svojou vyvolenou, ukážeš jej to tak zaboduješ u nej oveľa viac ako nejaký drzý frajerik, z ktorého si bude robiť len srandu a smiať sa z neho, že aký je úbohý. Buď jednoducho vlastný originál a nie klon niekoho. Využi svoje skvelé vlastnosti a schopnosti vo svoj prospech.
Naučiť sa ti stačí ako hádzať slečnám komplimenty v správnom momente, ktoré nebudú vtieravé a vyplynú presne zo situácie. Dôležité je, aby boli to tvoje, nie niečo naučené, čo používa na ňu ďalších 350 chlapov.

sob rudolf

som z Ke, praješ si protichodné veci. Najprv si ujasni čo presne chceš. Či obľúbenosť u všetkých žien alebo skutočnú lásku jednej.

Realitaaa

Nie, to ti poradil zle, to nezabera, skor to odpudzuje. Ked si vyberies, musis pri tom zostat, ziadne pokukovanie a spekulovanie po lepsom a krajsom. To si zena hned vsimne a ostane chladna. Obrni sa voci pripadnej zrade a nevere. Musis si ju vzdy zastat, aj pred svojou matkou a aj, ked nema pravdu. Nemoze mat pocit, ze sa hras iba na svojom piesocku, zaujimas a myslis, iba na seba, ze je na problemy sama. Nie si jej oporou a pomocou. Nie je to lahke, vsak? Tak, ako nie je vobec lahke pre zenu davat muzovi neustale nove podnety, aby sa nezacal nudit.