Život nieje pre mňa..

Príspevok v téme: Život nieje pre mňa..
fallen.angel

ahojte,myslim,ze nema zmysel sa tu nejak rozpisovat..len uz nevladzem...mam 22 rokov a ja uz nemam silu zit! nevladzem vstat z postele,stale sa utapam v depresiach,uzkostiach,beriem rozne lieky...citim sa velmi nepochopena a opustena v tomto svete,ako niekto,kto sem nepatri...ked vidim,aki su vsetci stastni,chce sa mi plakat..ako to len robia..? preco citim taku bolest,samotu,beznadej,strach? uz nechcem byt nikym ani nicim sklamana..tuzim byt sama,ale taktiez sa samoty bojim...uzkost ma uhana do ustrania a priatelia odchadzaju,v praci ledva zvladam :( takto to nema byt...pomozte mi niekto,ja uz nevladzem :(

ElsaS

Samozrejme, že život je pre teba!! :) pre každého kto sa narodil je život :) Rob to, čo ťa baví, nech je to čokoľvek, smej sa, teš sa. Si zdravá, mladá, máš prácu veľa ľudí tieto veci nemá. A s čoho máš vlastne depresie? Nemáš priateľa? Ved si mladá on sa ešte nájde neboj :)) alebo nemáš rodinu? nájdi si kamarátov, viem, že to nie je ako rodina ale niekedy sa rodina inak nahradiť nedá. Buď šťastná, kúp si napr psa a prechádzaj sa s ním stretneš veľa ľudí aj keď s ním zájdeš k veterinárovi. A pamätaj!!! Nikto z nás tu nie je zbytočne, každý máme svoj osud a v ňom zadelenú úlohu pre ktorú sme túto "rolu" v živote dostali :)) každý s nás je jedinečný, nech už je ktokoľvek a správa sa akokolvek :) a tak isto aj ty :)))

trdlomakové

Určite sem patríš, veď inak by si sa nenarodila...!!! Nájdi si niečo čo ťa baví!!! A rozprávaj o tom s niekym a nechaj od nich si poradiť prosím ťa.., :)

Lilyen

skús psychologa, uplne vazne, nieje zaco sa hanbit, nie kazdy zvlada svoje problemy...skús nejakeho oslovit lebo tu na fore asi nikto nepomoze tak ako by si potrebovala...drzim prsty