Črevné problémy pri menzese

Príspevok v téme: Črevné problémy pri menzese
alenkalienka

Ahojte dievčatá, už dlhšiu dobu (možno 4 mesiace) ma trápia črevné problémy pred alebo počas menštruácie. Okrem toho je moje trávenie nanič aj všeobecne, ale to sa dá zvládnuť, avšak keď mám svoje dni tak ma preháňa a mám neskutočné kŕče. Teraz sa mi stalo, že som krvácala iba trochu jeden deň, potom 3 dni nič ale bolelo ma brucho a mala som hnačku, a až potom sa mi normálne spustil menzes. Kam mám ísť skôr, k obvodnému, na gastro, alebo ku gynekológovi? Sexuálne aktívna som iba zhruba mesiac.

Načo_meno

Ahoj, keď Ti to pomôže, ja to mám roky tak :) deň pred, a hlavne prvé dva dni... no hrôza :D ... ale je to kvôli zvýšenému pohybu čriev... ale ak chceš mať istotu, kľudne sa daj vyšetriť, nebudeš sa nervovať (mňa celkom preháňa aj zo stresu) :D

alenkalienka

Ďakujem za rady ale musím spomenúť že probiotiká beriem každý deň už mesiace a nevidím žiadnu zmenu, takisto aj Algifen mám doma a dokonca ani ten občas nezaberie na bolesti, preto sa začínam báť, či to nemôže byť niečo vážnejšie

prplak

Ked mas hnacku pocas menzesu tak si daj endiex a jedz veci ktore zapekajú (banan, horka čokoláda) a pocas menzesu skus uzivat probiotika (na obnovu crevnej mikrofluory), ja mam toto iste a toto mi poradila moja doktorka, a ked mas bolestivy menzes tak si skus dat predpisat u gynekológa kvapky ALGIFEN NEO - ja to beriem a pomaha to :-) ale musim si dat tak 40-50 kvapiek, zabera to do 10 minut