Šikana

Príspevok v téme: Šikana
Tututik

Ahoj te mam taku otazočku...Je podla Vas možne to ze ked chalan šikanoval dievca ze ju o par rokov bude chciet?Ide oto ze mam 19 rocnu kamosku ju sikanoval spoluziak cele tri roky na strednej v stvrtom uz ani nie a odkedy vysli zo skoly po maturitach vkuse jej vypisuje ako ju chce :D....nieje to trocha na hlavu podla vas?najprv ju sikanuje a potom ju chce?je to vobec možne? Mne sa to zda trocha pritiahnute za vlasy

Moireal

Mne sa stalo to iste. Na zakladnej ma sikanoval, aj ked nie zas az tak velmi a na vyske si ma nasiel na fb, ked som ho este mala a ja naivna som si myslela, ze pokecame a tak, vysvitlo z toho, ze chcel len sex. Vtedy ma fakt zabolelo, ako mnohi chlapi beru zeny. , iba ako kus masa a nie ako ludsku bytost, co tiez citi. Poslala som ho do prdele. Fakt to bolo cele divne a na hlavu, takze asi aj tento ju chce na sex, za viac mu asi nestoji, aj ked nikdy nevies....

Ivan111

Ja si myslim ze to je blbost asi ju chce len do postele,a pozna jej slabosti asi by ju sikanoval aj vo vstahu a keby sa zamilovala do nho velmi by trpela ,ale nemusi to tak byt ale ak ma rozum nech si najde niekoho ineho ,a ten chalan by sa jej mal ospravedlnit zato lebo chlap co si dovoluje na dievca je slaboch co by mal ochranovat dievcata robil uplny opak!

Jax

Uz chlapci v jaslickach tahaju dievcata za vrkoce ked sa im pacia.
Ale dal by som si na neho velky pozor, je tam evidentny sadizmus, ak nie je kamoska masochistka tak si vo vztahu vytrpi...

Messje

Je to mozne
Zase tiez zalezi akym sposobom ju sikanoval.Pretoze su typy deciek co sikanuju psychicky a to tak,ze chcu na seba uputat pozornost.Mozno uz v tu dobu sa mu pacila len on bol este decko a tak nevedel ako sa jej prihovorit.
Moze aj byt ze jej naozaj ublizoval a ponizoval.Ona dospievala a jej reakcie boli diplomaticke a tym sa mu zacala pacit.Nerozplakala sa,usmiala sa,bola prirodzena a na nic sa nehrala.On si zacal uvedomovat aky je papek proti nej.
Teraz znovu nevie ako sa k nej priblizit a tak sa znovu chova ako decko a pise jej listy.Miesto aby sa prihovoril a mozno omluvil aky bol hlupy ,si to zase len stazuje a teraz zosmiesnuje seba sameho.