drzi niekto 90 dnovu dietu?zakladam o nej novu temu:)

ginngi

ahojte... poslala by aj mne nejake informacie o tej diete, na email,?? prosim... ewka.ginngi@gmail.com chcela by som juu vyskusat... :) tak paa a dakujem,

beBe

ahojte kocky ... citam, citam Vase prispevky a na tuto "dietu" len sama chvala ... Chcea by som vas poprosit, ci by ste mi ju mohli niektora poslat. Pomoha mnohym .. tak preco by mne nie ?? :-))Dakujem vopred. Moj mail: lauren38@azet.sk.

Papa Pekny zvysok dna :)

kreola

Nastenocka - momentalne vazim 68,5 kg, zacinala som na 73,5 kg.
Nejak sa mi to ale zastavilo, uz tyzden mi vaha stoji, vo stvrtok ma caka prvy vodny den - no tak to sa uz "tesiiim " :-))))

nastenocka77

kreola a smiem sa spytat, ze kolko vazis? lebo ked som citala nejake vyroky zien, thak par tam za 10 dni schudlo 5 kil :) ale je to kraasne, ja som na stvrtok dni, ale dole som nedala este ani deko, snad to pojde.. tak len sa drzme :)

kreola

Cauky, ja to drzim 22 den, mam dolu 5 kg, zatial to ako tak zvladam, zhresila som za tu dobu len 2 krat :-))
Chudnutiu zdar!

nastenocka77

ahojte... ja som sa na to dala, sice mam dnes len druhy den, ale aj tak som na seba hrda, ze som zacala. dnes som mala straaaasnu chut na sladke, ale vydrzala som, radsej som sa isla prebehnut so psikom :) ako ste na tom vy?

sonka salonka

aj ja som ju drzala 2 tydne..len som uz nevydrzala.robiloi mi zle ranajky,stale ovocie sa mi to zhnusilo....