Bolesť kĺbov

analyn

Alavis pre kone zacali vyrabat aj pre ludi, velmi vela ludi ma s nim dobre vysledky.
Balení alavisu 700g obsahuje:
Glukosamin sulfát - 243g
Chondroitin sulfát - 91g
MSM – Methylsulfonyl­methan - 304g
+ jablcny pektin na chut.
pouzivaju ho vo velkom sportovci, starsi ludia, ze v prepocte na ucinne latky vychadza lacno.

ajmnaboleli

Ahoj. aj ja som mala obrovske problemy s klbmi. mam aj artrozu,kedze som byvala vrcholova sportovkyna,ale ovela horsie boli chronicke zapaly klbov. roky rokuce som sa trapila, lebo sport milujem dodnes. az pred rokom sa mi podaril asi zazrak. vyliecili sa mi zapaly. takze mi max.raz za rok stacia kolagenove injekcie kvôli tim poskodeniam v kolenach a beham ako srnka cely rok. a co teda nakoniec pomohlo?prestala som pouzivat vsetky rafinovane oleje. bud robim jedla len na vode a na tanieri olejujem panenskym olivovym olejom. alebo na varenie,pecenie,smazenie pouzivam mast alebo panensky kokosovy olej. ten jediny aj panenskej forme je pouzitelny aj pri vysokých teplotách. ale citit z jedla kokos,tak sa mi to nehodi do vela jedal. no ale obcas si z neho zvyknem dat len tak za lyzicku alebo do kavy. skus to. je to take divne robit veci na vode,nevonaju tak dobre,kym sa pripravuju,ale na tanieri to uz s cerstvym olejom chuti fajn. povyhadzuj vsetky sracky typu raciol,heliol,fritol,venusz a o super zdravých ramach,perlach ci florach ani nehovorim.velmi Ti drzim palce.

Katka9213

Ahoj :-) Ja môžem odporučiť bylinnú zmes Flexibility, po tehotenstve mi veľmi prospela pri bolesti kolien, určite pomôže aj tebe - -odkaz odstránený- :-)

SIlviaH.

Ja uprednostnujem potraviny pred vyz. doplnkami. Dobry je napriklad mak, sezam, alebo pomaha aj BIO skrupina. Teraz mam knihu 107 neodolatelnych smoothie receptov a je tam kapitola na napoje pre kosti a klby tak tie si robim.
www.smoothiekniha.sk

nata24

kvýživovým doplnkom je dobré pridať aj kyslíkovú dotykovú infúziu :) vynikajúco odstraňuje bolesti a núti telo regenerovať sa rýchlejšie.. super po šporotovom výkone ak je treba dať svaly do poriadku :) zápaly tiež utlmuje :)

mari11

Odporucam gelactiv, klby ma boleli kvoli nadvahe...schudla som, no bolesti zostali. Nastastie mi to velmi pomohlo a citim viditelne rozdiely

pišta00

Mne zabral na ramenné kĺby Alavis, poradil mi ho môj športový lekár a užíval ho aj môj otec mal operovaný meniskus a po 50tke ho začalo tiež bolieť koleno a zabral mu. Je to kĺbová výživa určená pre kone ale užívajú to bežne aj ľudia, športovci, neobsahuje nič čo by mohlo človeku uškodiť.