Bolesť kĺbov

Karolina 981

Adriana 777 asi by ste mala vyhladať psychiatrickú pomoc s takýmito názormi. Nevyskúšala ste to a iba dissujete ostatných.
Mne to veľmi pomohlo. A vy ste čo dokázala v živote okrem kritizovania?

Kamca 1960

Ja s manzelom som MBST v Leviciach absolvovala a zabralo mi to perfektne. Nemusela som ist na operaciu bedroveho klbu a nemam skoro ziadne bolesti. Manzel ma odvtedy pokoj s kolenami a moze hrat futbal.
A nikto nam v Leviciach nepovedal, ze to zaberie u kazdeho, ale ze ucinnost je 80 percentna. A skusali sme aj kmenove bunky a ziadny efekt.

Adriana777

Podľa môjho názoru celá MBST terapia je úžasný podvod na starších ľudoch, pretože oni majú najčastejšie problémy s kĺbmi. Pozerala som si stránku Sun Medical centrum v Leviciach. Absolútne pre mňa nedôveryhodná firma. Žiadna recenzia slovenského lekára tam nebola uvedená a recenzie ich pacientov považujem za vymyslené. Sú to podľa mňa novodobí ŠMEJDI- na Slovensku je takýchto firmičiek viacej, ktoré vyťahujú ľahko peniaze od ľudí.

Bohatier

Chrupavka - Poznam niekoho kto si daval robit oba bedrove klby na sposob kmenovych buniek a tiez to bolo 2000 eur do kosa plus neskutocne zhorsenie a velke bolesti. Len ona osoba uz mala myslim 2 a 3 artrozu a doktor to uz tiez nedoporucoval u tej 3ky. Inak myslim ze v Brne vedia vypestovat mozno 1cm2 chrupavky a mozno aj bude koniec problemom s klbami ak to v Kosiciach dotiahnu do zdarneho konca.

kosice.korzar.sme.sk

Chrupavka

MBST metoda vytvorenia chrupavky v klboch u mna nefunguje. Absolvovala som 7 procedur, kazda za 130€, co spolu cini 910€! Plus kazdy den cesta do Levic, za 7 dni som najazdila 2100 km! Liecbu som absolvovala vo februari na oba bedrove klby. Pravy stupen porusenia 1, lavy stupen porusenia 2. Teda liecba mala idealne zabrat, ale vobec nezabrala! Su dni,ked mam bolesti este vacsie ako predtym. Minimalne kazdych 24 hodin musim zobrat liek na bolest diclobene alebo diclofenac. Pritom cvicim, mam rotoped, hoc s bolestou, ale s trekovymi palicami chodim, minimalne 600 m denne. Rano vstavam stuhnuta a s obavou, ci to rozcvicim. V Leviciach mi povedali,ze ak by som nepocitila zlepsenie, mozem si objednat este 3 procedury a tie uz budu kazda iba za 100€ ! Nemam uz doveru, verila som, ze sa mi polepsi. Nestalo sa! Prosim ludi, ktori absolvovali liecbu MBST v Leviciach v tomto roku, ozvite sa! Vam sa polepsilo? Aj s nakladmi na dopravu, som lahsia o 1000€ a ziadny efekt!

majkaOO

tiež by ma zaujimal nazor realneho človeka čo to absolvoval tu terapiu MBST v leviciach.. tie recenzie tam čo maju na stranke su dosť nedoverčivo popisane podla mna,, posobi to umelo..

milko

Fakt by ma zaujimalo ci ta MBST terapia zabera na chrupavky. Moj ortoped povedal ze je to len vytahovanie penazi z vreciek pacientov. Ze si niekto spravil zase biznis na chorych ludoch. Kto ma s tym skusenosti? Len nepiste vy co to ponukate :)