Kĺby

Táto diskusia patrí k článku: Kĺby
Kĺby

Kĺb je biologicko-mechanická štruktúra umožňujúca pohyblivé spojenie dvoch kostí. Poruchy a zranenia kĺbov trápia mnohých. Je dobré vedieť, ako tieto bioložiská fungujú, ako ich chrániť, udržiavať vo funkcii a čo im škodí.

tatko Tom

Želatína, želatína, želatína...
Osobnú vynikajúcu skúsenosť mám s "popradskou bravčovou želatínou" - také žlté vrecúška, kupujem to v Jednote po 10 kusov.
5-7 gramov nasypem na dno pohára, do polovice zalejem studenou vodou, o zhruba 4 hodiny zamiešam a vypijem.
Len tú, iné sa mi neosvedčili. Gumene medvodíky sa mi sprotivili po mesiaci, huspenina ani tlačenka sa nedá denne jesť :)

nata24

mno vážení všetky humanoidné výživové doplnky na kĺby sú na ... poznám ľudí aj lekárov čo prešli na vitamínové doplnky pre kone a sú oveľa účinnejšie :) takže...

Jaro554

Z prípravkov dostupných u nás na SK trhu si myslím, že gelactiv ako doplnok výživy kĺbov je prijateľný. Otec ho používa už nejaký čas a tvrdí, že je mu lepšie tak asi to funguje. On ten gelactiv odporúča

Leyla753

Dobrý deň, prosím Vás je pravda že je na kĺby ideálny prípravok gelactiv ? Zaradila som už pohyb pri chudnutí ale kolená a boky bolia stále...