uroplazmy, mykoza, vytoky

Príspevok v téme: uroplazmy, mykoza, vytoky
hanušška

ahojte, pred dvoma mesiacmi mi zistili uroplazmy, brala som 20dni antibiotika doxyhexal. ziadne problemy som nepocitovala. no po dobrati som zacala mavat zase pohlavny styk, a zacalo ma palenie, svrbenie, ale nič vážne, ja že to je ešte z toho. dnes už aj výtok, mykóza, neskutočné svrbenie.
kupila som si v lekrani krem na mykozu, nasadim dietu bez cukru, lieky na kandidu, ale ak to neprejde asi zájdem ku gyn :( nepoznáte nejaké dobré triky ako to poraziť a byť dole zase uplne ok ??

hanušška

jasne ze sme treaz bez styku, to co som pisala, ze ma to bolelo a palilo,tak to sa odohralo asi pred tyzdnom. a partner ide zajtra tiez k doktorovi, bez problemov.. dakujem :)

jana1985

baby vy ste strasne truby kks to ked mate nejake zapaly a problemy nedokazete byt bez sexu??? tam pekne svojho chlapa posli na preliecenie tiez lebo sa od neho nonstop reinfikujes a tieto problemy budes mat stale.. tiez som mala kandidu od byvaleho a bolo to priserne muza dotlacit lekarovi...

hanušška

ano predali mi ho, ja som nevedela ze je na predpis, rak som si ho len vypytala, bola tam mlada lekarnicka, asi ani ona sama nevedela, ale dala mi ho.. tak snad mi to pomoze :( a dakujem za rady, budem vsetko dodrziavat!

mia22

strava nemá nijaky vplyv na ureaplazmu.. teda aspon ja si myslim. Ked mas kvasinky a pod. tam treba vraj obmedzit sladké. nebudem sa hrať na odborníčku, najlepšie ti poradí dr. ja ti hovorím, čo mne pomohlo. nesexovať, dodržiavať liečbu, preliečiť partnera a uvidíš ako sa ti uľaví.
ešte ma napadlo, ak ta teraz niečo páli a svrbí môže to byť aj z tých atb. skús si to potrieť canestenom.

Tica

:-0 to vazne ti ho predali? Ako to.Aj mne to jedine pomohlo, dva roky som mala pokoj. Ale neskusala som si ho pytat lebo som citala ze je na predpis

hanušška

ano mas pravdu, zbehnem tam asi hned pondelok. dakujem ti :) a co mi take odporucas, comu sa vyvarovat v strave alebo nemas nejaky tip okrem liekov, ako by som to este mohla ovplyvnit ? vzdy po styku idem cikat, no asi ani to nezabera. vzdy sa potom aj osprchujem, no potom ma to tam pali boli.. a ked partner pritlaci tak to velmi boli, z toho sa idem rozplakat :( obmedzili sme to rukou, lebo sa mi zdalo ze ma tam nechtami skrabe a zbytocne mi to tam drazdi. neviem ci aj to bol faktor toho vsetkeho

mia22

môže aj nemusí. Nestresuj :) na tvojom mieste by som šla čo najskôr na gyndu a nečakala tak dlho. no a samozrejme donútila partnera nech sa prelieči aj on, dovtedy abstinovať. Inak sa toho nezbavíte a dokola budeš mať zápaly

hanušška

ja som akurat bola v lekarni a mycomax mi predali, cudovala sa ze jej to vypisalo ze je na predpis, no predala mi to nastastie ! to jedine mi pomohlo davno, takze idem na to zase, asi mi kremik nepomoze :(
a k doktorke isem na kontrolny ster v auguste, povedala po troch/styroch mesiacoch. no uz sa teraz bojim :( viete, mam 21, budem len prvacka na vysokej, ale uz teraz je mojim najvacsim prianim mat raz rodinu - dietatko. a doktorka mi pohrozila ked mi zistili tu uroplazmu, ze to moze vyvolat aj neplodnost, tak sa velmi velmi bojim :(

mia22

súhlasim s bodkou..na to aby si sa tej pliagy zbavila potrebuješ aby bol preliečený aj partner, ver mi viem o com hovorím, mala som to.. brali sme atb spoločne a od vtedy klop, klop mame svätý pokoj. Robila ti dr. kontrolný ster?