problemy s menstruaciou

Príspevok v téme: problemy s menstruaciou
Mykie

Ma niekto podobny problem? Brala som Belaru 2 a pol roka a musela som ju vysadit kvoli problemom, ktore mi urobila. A od novembra do teraz mi neprisli moje dni. Doktor to nejak extra neriesi, zobral mi krv a cakam na vysledky. Ale povedal, ze nie je dolezite, aby mala zena menstruaciu. Mam aj polycysticke vajecniky, takze nikdy som nemala presne. Mozno tak raz za 2 mesiace. Ale toto je uz dlha doba. Vie niekto poradit, ako sa to vlastne riesi dalej?

Mykie

Tak nakoniec mi pichol doktor vyvolavacku a teraz cakam. A mam aj schudnut nejake 3 kg a to by malo pomoct pekne rozbehnut menstruaciu. (173cm a 59 kg momentalne, normalna chuda postava) Pomohla niekomu tato uprava vahy?

Majka924

Na pravidelnú menštruáciu veľmi dobre pomáha aj ajurvédska bylinka Šatavari, ja som ju užívala pred tehotenstvom, lebo som mala rozhádzaný cyklus - -odkaz odstránený- :-)

Joleen

Ked som zacala brat kvapky po 2 týždňoch mindosli MS ale kvapky sa musia dalej brať aj ked MS dosla a potom ked som celu flasku dobrala tak MS pravidelne kazdy mesiac. Raz som mala operaciu a kvoli tomu sa mi to narušilo zacala brat a znovu pekne pravidelne. Nájdi si iného gyndu

Mykie

Tiez sa mi to zdalo cudne. Aj som hovorila, ze ked to po krvnych testoch nebude riesit, hned si beriem kartu. Skusim sa na tie kvapky spytat v lekarni a vyskusam. Dakujem

Joleen

Samozrejme je dôležité aby zena mala MS to co za gyndu!? Kup si v lekarni mastodynon kvapky tie ti daju MS do poriadku ja mam tiez PCO a ja mam vdaka tym kvapkan MS pravidelne . Tie kvapky kupis bez receptu mali by aj voforme tabletkách mat opytaj sa v lekarni