Čo si myslíte o týchto menách

123_AB

Je to celkom vaša vec, ani ja som sa nikoho nepýtala aké meno mám dať deťom a takisto ani tu z múdro radiacich.
Pozri si, čo znamenajú tie mená a pohraj sa s nimi a uvidíš ako sa hodia k priezvisku. Všetky sú si svojim spôsobom pekné, k vášmu priezvisku sa hodí podľa mňa najviac Alex.

Erika_01

Aký je rozdiel v tom, že niekto dá dieťaťu meno Tomáš a Natan? Oba sú hebrejského pôvodu, však slovenské meno takmer ani nie je.
Moja dcéra sa volá Amira a aspoň nie je ako ovca medzi deťmi s rovnakými menami. Keď som rodila ja, tak každá baba bola Ema.
Kľudne daj malému meno aké chceš, bude to tvoje dieťa.
Osobne sa mi páči Alex a aj Kevin. Sebastián a Natan nie moc.

Bez mena1

Prečo by mala dať dieťaťu slovenské meno, ak sa jej páčia zahraničné?!
V prvom rade priezvisko slovenské nemá, ale maďarské a aj tak prečo musí mať bezpodmienečne Tomáša?
Súhlasím s tým, že po čase si každý na meno zvykne a každý zázrak trvá len 3 dni, potom to už nikto nebude riešiť. Kľudne daj malému meno aké sa vám páči, príp. mu daj jedno bežné meno a druhé s týchto a neskôr sa on sám rozhodne, ktoré bude používať.
Kevin, Alex a ani Sebastián, nie je dnes už žiaden zázrak a je dosť chlapcov, ktorí nosia tieto mená.

dobreradim

No dobre ti poradim, pri vybere mena musis zohladnovat hlavne priezvisko.Vsak stale sa bude hovorit jeho meno a hned priezvisko.Ked ma priezvisko Tóth,tak na zahranicne mena rovno zabudni :D Vsak to je fakt na srandu a smiech. Pozri sa do slovenskeho kalendara.Napriklad Tomáš Tóth znie omnoho lepsie ako Kevin Tóth,vsak tolko sudnosti hadam mas,ze to vidis aj sama,ze k tomuto priezvisku sa hodia slovenske mena

Emily81

Je to čisto len na Tebe a Tvojom manželovi. Po čase si každý zvykne na kombináciu mena a priezviska, nech je hocijaké. Také meno aj tak nevieš vymyslieť, aby bol každý spokojný a každému sa páčilo.
Ja som vyberala meno podľa seba a svojho partnera a išlo mi hlavne o to, aby sa páčilo nám. Mne sa páčil Oliver, takže máme Olivera.
Inak, omyl. Poznám pár mamičiek, ktoré majú Sebastiánov a ani jedno dieťa nie je Rómske. Alex sa už dnes tiež radí medzi bežné mená a podľa mňa, nie je ani extravagantné, ale ani tuctové.

evita82

Mne sa k tomuto priezvisku hodí meno Tobias... :) Z uvedených mien naozaj neviem, ktore, asi žiadne :) Ale je to naozaj na tebe, akè sa ti páči takè mu daj, je to predsa z lásky :)

evita82

Mne sa k tomuto priezvisku hodí meno Tobias... :) Z uvedených mien naozaj neviem, ktore, asi žiadne :) Ale je to naozaj na tebe, akè sa ti páči takè mu daj, je to predsa z lásky :)

xxxxxxxxxx

Kevin, Sebastián to sú podľa mňa Rómske mená a sú dosť frekventované. Mne osobne sa nepáči ani jedno z nich. Natan nie je frekventované, ale podľa mňa dieťa s takýmito menami zbytočne trpí, navyše sa ti nehodia k priezvisku a to ani jedno.