Žiadna menštruácia

Príspevok v téme: Žiadna menštruácia
PatriciaAvo

Dobrý deň, mám 17 rokov. Nikdy som nemala pravidelnú menštruáciu, no keď som sa jedného dňa dostala do nemocnice kvôli anemii keďže sa to zrazu pustilo, tak to začali riešiť. Lekárka mi dala hormonalnu antikoncepciu, no nechcela som ju veľmi brať, tak som ju po roku vysadila. Od vtedy som nemala menštruáciu (už je to asi pol roka) a lekárka mi stale hovorí že mám pokračovať v brani HA, aj keď nechcem. Tak som sa chcela opýtať či tu niekto nemá podobný problém a nevedel mi poradiť . ☺

Shayleen

Co ti este mozem poradit skus si vybavit u endokrinologa termin na vysetrenie to mozes mat az zo znizenej cinnosti stitnej zlazy

syndiluca

No ak si nie si ista ci chces brat HA a neveris gynekologicke, skus ist k inej. Ak nemas menstruaciu uz pol roka, mas problem s hormonmi. Skus najst ineho gynekologa, viac nazorov, si treba vypocut, a uvidis co ti povie dalsi. Ale asi tie hormony bude treba brat... alebo najprv ako ti povedali skus tie kvapky, existuje aj indonal, to su extrakty z rastlin, ktore obsahuju estrogeny... ale ziadny poradca vyzivy ti nepovie, kde prameni tvoj problem... takze viac nazorov, viac rozumu- ale od odbornikov

celebrita facebooková

Stačí si v lekárni za pár drobných kúpiť bylinkový čaj z rebríčka obyčajného. Rastlinka sa volá aj myší chvost. Ešte lacnejšie riešenie, že si bylinku nazbieraš a vysušíš sama. Každý deň stačí vypiť jednu šálku a menštruácia príde a bude pravidelná.

janula69

Ahoj,
už dlhšie sa venujem poradenstvu v oblasti zdravého životného štýlu. Tvoje odmietanie hormonálnej antikoncepcie je správne. Je to zbytočná chémia do tela. Poznám iné a zdraviu neškodlivé riešenie. Je to užívanie proteínu, ktoré obsahuje rastlinné estrogény. Je v najvyššej kvalite na trhu a tiež v bio kvalite. Ja ho tiež užívam a som maximálne spokojná. Vďaka nemu sa ti cyklus upraví.Tak ak máš záujem o doplňujúce info napíš mi na mokrisova@pobox.sk

mmoonna

Shayleen, chcem sa ťa spýtať, či by tieto kvapky pomohli aj na dlhý a silný menzes? Či pomáhajú len na nepravidelný cyklus?

Shayleen

Kup si v lekarni mastodynon kvapky tie ti daju MS do poriadku. Ja som mala tiez nepravidelnu ms a od bratia tychto kvapiek mam pravidelne. Je to na bylinnej faze a bez receptu