vie niekto poradiť?

Príspevok v téme: vie niekto poradiť?
lenka951

mám jednu otázočku, mám 20 a chcela by som začať s antikoncepciou.. počula som, že najlešpie pre mladé dievčatá sú tie nízkohormonálne tabletky, tak by ma zaujímalo čo je na to pravda a tiež aké z týchto nízkohormonálnych tabletiek sú na trhu a koľko tak približne stoja...
ďakujem za odpoveď :-)

shakt

no neviem ako si znasala agina Cilestky ty ale ja mam na ne veruze velmi zle spomienky-absolvovala som si vdaka nim dvojtyzdnovy pobyt v nemocnici.
Nizkohormonalne a pri tom lacnejsie su napr.Mercilon,ja mam Harmonet...stoja na mesiac okolo 220sk,potom si nizkohormonalne uz drahsie ale lepsie okolo tych 500, 600 sk mesacne.Zajdi za gynekologom ten ti odporuci pre teba tie naj.Je to individualne, kazdy organizmus zeny ich znasa rozne.

agina

Ja som tiez zacala brat Hak v dvadsiatich, doktorka mi predpisala Cilest a stal tusim 180,- mesacne.To bolo ale pred piatimi rokmi.

lenka951

ja viem, že lekár mi najlepšie poradí, ja by si som chcela urobiť len taký prehľad...o značkách a cenách..

melissa

tak či tak musíš navštíviť gynekologa, urobí ti prehliadku a odbery a podľa veku a iných faktorov ti určí pre teba tu najvhodnejšiu.