ŠPZ na kočík s menom dieťaťa

0vecka

Monikaaaaa ak mate peniaze a viete zohant tak 10 mil EUR ver tomu ze nemas sancu tomu unosu zabranit ak sa nejaky profik rozhodne...

Monikaaaaa

Ďakujem.
No, určite nečakám, aby k nám prišiel niekto k autu, bez tak sa s cudzími ľuďmi nejak neradi bavíme.
Nejde mi ani tak o to, aby ľudia jazdili ohľaduplnejšie, ale jednoducho sa mi to páči.
Čo sa týka únosu, nemyslím, že práve moje dieťa unesú, nato sú predsa rodičia, aby si ich ustrážili.

0vecka

DanielaB. aky ma zmysel taka nalepka? tym myslim na aute. Lebo ja osobne ked vidim predomnou nejake take auto tak nejazdim inak...

zakladatelka tym asi myslela to ze ked tam je meno tak moze byt vyssia sanca ze sa k nim privandruje nejaky dochodca a hned bude mat temu... moja neboha manzelka sa tiez volala jozefina alebo nieco podobne...

inak co sa unosu tyka tam imho pojdu skor po tom kto ma kolko penazi a poriadne si taku rodinu predtym preklepnu

DanielaB.

Ahoj,
dostať aj tzv. mini ŠPZ, ktoré sú určené na kočíky, alebo bicykle. Dajú sa objednať cez net, ale nechce sa mi to tu hľadať (Google = ŠPZ s menom dieťaťa).
Nálepka na auto, taktiež cez net, alebo Ti ju vyrobí šikovný grafik. Nie je to finančne až také náročné, my sme platili cca 5 eur. Na aute máme aj my, na kočíku nie a ani na bicykli.
Nevidím na tom nič zlého, ak sa to niekomu páči, tak nech si to dá. Na svete je kopec vecí, ktoré sa nepáči ani mne a nikoho zato neodsudzujem.
Nemyslím, že tým, že si na auto dám nálepku s menom môjho dieťaťa sa stane automaticky vyvoleným pre "ujov", ktorí majú iné úmysly. Inak, žijem v PP a tu takých áut behá neúrekom, keďže potrebujeme nejakým spôsobom upozorniť ostatných arogantných vodičov, že máme dieťa v aute. Všeobecné nálepky totiž už nedostať.

0vecka

Monikaaaaa napr na amazone to predavaju pod 10 EUR aj s postovnym... inak mi to pride troche divne.. lebo kocik je imho moc maly na to... ale proti gustu...

a ti ostatni by sa mali hanbit. No tak sa jej to paci a co? Zivot neni o tom aby sme kupovali len nevyhnutne veci na prezitie...

zewa

Ahoj. Skus pouzit google. Tam najdes aj SPZ na kocik aj Dieta v aute s menom. Niekedy nerozumiem preco to sem ludia pisu namiesto toho aby si to vyhladali. A ja osobne by som nic s menom dietata na kociku ani aute nechcela. Nemusia cudzi ujovia vediet ako sa vyhliadnute dieta vola. Ale mozno som len paranoidna.

1_Sára

Je to každého osobná vec. Ja osobne na kočíku nič také nemám, nemám potrebu vycapiť meno dieťaťa na kočík, ale na aute máme nálepku dieťa v aute.
Myslím, že sa to objednáva cez net. Ja som z TT a tu sa v autách tiež vozia Rebeky, Jurajovia, Sofie a neviem čo ešte.