koleno - bolest hlavne pri sporte

peter kuceravy

Vedel by mi niekto poradit? Mam 32 rokov. Zacali ma boliet vnutorne strany kolien.vybral som lieky, no kolena ma stale bolia.Lekar vylucil meniskus.Nema na to vplyv vybuch Cernobylu?

jatyon

podľa mojích skúsenosti, najúčinnejšou liečbou na bolesti kolena a kĺbov je GOLDEN YACCA.
vyskúšajte ju.
chrapoun@zoznam.sk

janík

klasická liečba je na kolená málo účinná,účinnejšia je akupunktúra,vyhľadaj si akupunktúru ,koleno by mal zvládnuť aj priemerný akupunkturista

Jiří Mrňák

Problémy s kolenami má dnes každý druhý človek,príčin prečo bolia kolena je viacej ale to tu nebudem teraz rozoberať.Mám pre Vás unikátné riešenie na tieto problémy a nielen na bolesti kolien lebo tento problém nieje problém vyriešit.Ak si kliknete n www.tachyon -om.com dozviete sa,ako si veľmi ľahko poradíte s bolesťou kolien a nielen s tým S pozdravom Mrňák Jiří

Kuki

Al, neviem si sice predstavit, co myslis pod "vonkajsej strane", ale pricin tam moze byt neurekom. Doporucujem navstevu odbornika. Problem moze byt od presilenia az po narusene vazivo. Koleno je dost dolezita suciastka... takze hybaj doktorovy. :)

anonym_877

v nemocnici bola jedna kamaratka, ktora tiez sportovala a bolelo ju koleno. neviem, ci jej nieco zistili alebo nie. takze tak. drz sa