rychle riesenie?

Príspevok v téme: rychle riesenie?
fatgirl

mam problem v hlave to viem... nemyslela som si ale ze az taky.. davnejsie som zacala chudnut , podarilo sa schudla som obmedzenim jedla a obcasnym pohybom(beh).. samozrejme ze som nebola spokojna so sebou a coraz viac som sa zacala nemat rada... zacala som sa uzatvarat do seba , dokonca som prisla v podstate aj o kamaratov.. o zaujmy atd. je to dlhsi pribeh , tak to len skratim.. posledne 3 tyzdne som uplne sama doma... este dalsi tyzden budem tiez sama kym sa rodicia nevratia... problem je vtom ze som sa zacala doslova prejedat pocas tych 3 tyzdnoch, a to kazdy jeden den .. no uz po prvych 3 dnoch mi to zacalo vadit, a odvtedy si vravim den co den ze musim skoncit, ale nejde to.. viac a viac sa neznasam... dnes je to presne 3 tyzdne co do seba tlacim neskutone mnozstvo jedal... chcem stym prestat je to hrozne.. moja psychika je tak rozladena.. hrozne som pribrala.. chcem sa opytat na nazor na moje rychle riesenie ako sa stoho dostat.. od zajtra chcem chudnut spankom a xanaxom.. chcemm prespat cele tie dni a zjest denne max 3 jablka(ani to mozno nie), potrebujem za tyzden schudnut... ine riesenie ma nenapada.. rodicia by boli zomna zhrozeny keby ma videli v takom stave.. musim urychlene schudnut a zmensiit si zaludok... akok rychle riesenie mi to to pride vhod, co myslite? nechapem ako sa nedokazem kontrolovat v jedle , ked v minulosti som dokazala radikalne znizit prijem jedla a islo to a zrazu toto?? nechapem ako som sa tak mohla rozjest...