Astma a partner fajciar

Príspevok v téme: Astma a partner fajciar
Simina80

Som astmaticka a partner je fajciar. Roky fajcil vela aj krabicku dve za den. Ked sme sa spoznali tak pri mne nefajcil myslela som, ze nefajci vobec. Ale pomaly to zacalo. A fajcil. Doma nikdy nefajcil chodil von, ale uz len ked nosom vydychol tak som citila ten smrad. Ostal na krabicke denne mozno pol denne. Dokedy sme sa nepoznali mala som astmu pod kontrolou. Ziadne zachvaty. Sme spolu vyse roka a o pol alebo tristvrte roka som zacala mat zachvaty az som vracala. Planujeme rodinu skusal prestat. Mne sa nahle polepsilo opat ziadne zachvaty. Vydrzal par mesiacov. A zacal fajcit znova. Povedal, ze to potrebuje. Nechapem to. Moze mat partnerovo fajcenie na mna taky vplyv? Ako mu pomoct prestat fajcit?

cigaretka na dva ťahy a si mŕtvy

Treba ist s nim na plucne a ukazat mu tie po.raté pľùca, dymom. A ty mu ukáž svoje krãsne z rengenu. Malo by to zabrat, hoci to nemam vyskusane...ale myslim si.. :)-_malo by to fungovať...

Shayleen

Si nemyslim ha som tiez astmaticka sice fajcenie ci dym mi nikdy nesposobovalo zachvaty a aj moj partner fajcil. On s tym predtal sam prisiel nato ze mu to nerobí dobre a uz pomaly pol roka ze nefajci a ked niekto vedla neho fajci začína mu to vadit. Skuste naplaste ci zuvacky ci mu pomoze ale z druhej strany to musi jeho hlava cize rozum pochopit ked chce prestat fajcit