pomoc prosim neviem si rady

Príspevok v téme: pomoc prosim neviem si rady
Janka1801

ahojte ayrne potrebujem pomoc. už tyzden mam problém s pupencami okolo intímnych partií. zacali mi na zadku a myslela som ze su to potnicky. ale narastli do 5mm-1cm na sirku a sú aj vypukle a velmi svrbia...preslo mi to od zadku po stehnacg az cez intimne partie dokonca aj pri klitorise a vsade okolo, ďalej aj na brucho uz a uz mam aj na prsniku a jednu na tvári a par na chrbatr a krizoch. bola som u koznej a nevie to špecifikovať. dala mi tabletky proti svrbeniu co aj pomohlo a masticku ale nepomaha...predoisala mi to v piatok a od piatku sa mi to stale siri. vyrazky su najprv ako stipanec a potom idu farbou uplne do silno cervena az bordova...ako zapálené. na vrchu tuch starsich sa mi robi drsny povrch a pri skrabani sa da odlupit celkovo koza z tej vurazky ale stipe to a myslela som ze to sa tak hoji a vlastne zlupnem tak vyrážku ale niem pod tym ostanr stale vyrazka ale je potom akoby otvirena. prosim poradte mk z coho to mkze byt? uz som zufala...do soboty sa toho potrebujem zbaviť a celkovo mi to aj vadi :-( prosim vážne

tasty

tiež si myslím, že by si mala skúsiť inú kožnú, poprípade aj viacej kožných lekárov, možno aj v inom okrese, každý lekár má iné skúsenosti, možno niektorý sa s takou diagnózou už stretol

kajkahj

no mala by si skusit este inu koznu .. lebo to co pises fakt nie je prijemne .. aj viac koznych ,nezjedla si nieco co by mohlo vyvolat nejaku alergiu ?