Imunor - priberanie na vahe

Príspevok v téme: Imunor - priberanie na vahe
Klaudusina

Ahojte, alergologička mi pre zniženú imunitu nasadila Imunor. Všimla som si, že sa mi úplne mení telo po ňom. Tvorí sa mi tuk v oblasti brucha, stehien. Dovtedy som mala svalnatu postavu, nakolko pravidelne cvicim, zdravo sa stravujem...Je mozne, ze sa z tohto lieku pribera??Mate podobne skusenosti, pripadne, ci ste spozorovali, kedy sa telo po uziti lieku dostalo do povodneho stavu.Dakujem a majte pekny den.

julisa12

postupne ked ho vysadis, tak aj vaha pojde dolu...ono sa odporuca striedmejsia strava pri uzivani takychto liekov...a hlavne oni casto aj vodu zadrziavaju...

slniecko212

Klaudisina, ahoj, momentálne mám rovnaký problém, ako popisuješ ty. Od októbra 2021 užívam Imunor v pravidelných intervaloch a pribrala som odvtedy 14kg. Žiadna zmena u mna čo sa týka stravovania, ani pohybu nenastala. Len za prvé 3 mesiace som z ničoho nič pribrala 7kg. Podarilo sa ti za ten čas prísť na to, čo tvoje priberanie spustilo? Ak to bol Imunor, upravilo sa to po jeho vysadení samé? Ďakujem za odpoveď.

slniecko212

Klaudisina, ahoj, momentálne mám rovnaký problém, ako popisuješ ty. Od októbra 2021 užívam Imunor v pravidelných intervaloch a pribrala som odvtedy 14kg. Žiadna zmena u mna čo sa týka stravovania, ani pohybu nenastala. Len za prvé 3 mesiace som z ničoho nič pribrala 7kg. Podarilo sa ti za ten čas prísť na to, čo tvoje priberanie spustilo? Ak to bol Imunor, upravilo sa to po jeho vysadení samé? Ďakujem za odpoveď.