Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vyrážky v okolí intímnych partií aj okolo

Príspevok v téme: Vyrážky v okolí intímnych partií aj okolo
kikus1801

Ahojte všetci, chcela by som od vás radu prosím :)
Pred cca 2 dňami som si odpozorovala že na zadku sa mi začínajú robiť vyrážky, niektoré boli aj pomerne väčšie a dosť červené. Myslel som si že sú zo zaparenia ale tak keďže mám sedavú robotu...ale rozšírilo sa mi to aj na druhú stranu, potom na stehná z vnútornej strany. začala som si to natierať vodičkou ktorú som v januári dostala od kožnej kvôli vyrážkam na chrbte. lenže včera som si povšimla že vyrážky mám aj na vagíne a aj v jej okolí a aj na mieste holenia. toto bolo ešte včera a večer soom si to znovu natrela tou vodičkou. dnes som zbadala že sa mi to vôbec nezlepšuje, vyrážok je akoby stále viac a viac a postupuje mi to stále...mám to už aj na podbrušku. vyrážky ktoré sú už viac dní a ktoré som natierala tou vodičkou zo seba zlúpli bielo hnedú suchú kožku a ostali iba červené a otvorené...prosím vás poraďte mi, čo by to mohlo byť? nezdá sa mi že by to bolo zo zaparenia keďže je to už aj rozšírené čoraz viac a viac a miestami to dosť štípe a svrbí.
A zároveň sa chcem spýtať keď to chcem riešiť s doktorom mám ísť ku kožnej? niektorí hovoria že na gynču aj ale mne to príde trošku zbytočné. ďakujem za každú radu.