Športový kočík

Príspevok v téme: Športový kočík
Majka289

Dobrý večer,
Prosila by som o radu - moja 9 - mesacna dcerka je živé striebro - neobsedí ani minútku na jednom mieste - stále niečo vymýšľa. Najnovšie - odmieta byť v športovom kočiku. Už som skúšala jej dať do kočiku hračky, čajik, chrumky... Všetko pomohlo ani nie na 1 minútku. Proste začne v kočíku strašne plakať a naťahovat sa na nohy, krútiť sa... Až pokiaľ ju nezoberiem na ruky- a potom mam v jednej ruke malu , v druhej ťaham kočik - no hrôza. Už som skúsila i ako iné mamičky radia - ju nechať vyplakat v kočiku - ale asi po 15 minútach- keď sa už pomaly začínala drhnúť plačom som to vzdala a zobrala ju na ruky. Nemáte prosím nejaký spôsob alebo radu, ako jej ukazáť ze v kočiku je dobre? Ďakujem za každu radu.

tasty

tak my sme na tom podobne, až na to, že už od narodenia, nechce byť v kočiari, teda nespí v kočiari ako iné bábätká...

nič s tým neviem robiť, už len odpočítavam mesiace kedy bude vedieť konečne chodiť :D, teraz máme (8 mesiacov) aby som ju nemusela na rukách nosiť a zároveň tlačiť kočík, lebo taká prechádzka stojí fakt za nič :)

jedno čo robím, čo funguje, idem s malou von vtedy keď už vidím, že je unavená, šúcha si očičká, viem že za chvíľku zaspí, tak vtedy ju šupnem do kočiara a ide sa na prechádzku, ale tiež len takú pol hodku spí... stane sa, že niekedy dlhšie