Nedari sa mi pribrat

Príspevok v téme: Nedari sa mi pribrat
Januska554

Dobry den chcem sa opytat mam vahu 165 a vahu 44 kil vobec sa mi nedsri pribrat nech sa snazim ako chcem po porode som schudla az na 44kil a nie to pribrat aspon na 50 strasne mi byvava zle a bola som psychicky nie natom najlepsie potrebujem pribrat lebo je mi az do placu ked sa divam na seba poradte mi dakujem

Jaja15

Kúp si v lekárni nutridrinky....za deň vypi aspom 2-3 ks, ale nie miesto jedla...vypi ich medzi jedlami alebo po jedle(sú rôzne príchute)....ďalšia vec na priberanie sú kašičky pre dojčatá- obsahujú látky na priberanie...rovnako sladená krupičná kaša, večer pohár kakaa....mlieko na prípravu si dávaj plnotučné...výsledok uvidíš o 2-3 mesiace, ale objaví sa určite...

Januska3

Odporučila by som Vám zakúpiť si nejaké proteinové nápoje a piť ráno a večer, možno občas aj zacvičiť pritom..a začať aspon 6 krát denne jedávať. Moj brat takýmto spôsobom za 3 mesiace pribral 18 kilov.

laurika3

vyskusaj B komplex, ja som mala z veganskej stranky vitarian.sk, je bezlepkovy a bezlaktozovy, mas tam kompletnu zostavu Bciek
Tiamín (B1), riboflavín (B2), niacín (B3), kyselinu pantoténovú (B5), pyridoxín (B6) , kyselinu listovú (B9) a kobalamín (B12).

Gima

Pribera sa z jedla. Mala by si jesť 5 - 6 krat denne pokrmy, ktoré zasýtia a dodaju telu potrebne živiny. Medzi ne patrí aj mäso, kremove polievky, biele pečivo, acidofilne mlieko s vysokým percentom tuku. Aj zeleninu a ovocie.

ANGEL-DEMON

chuť do jedla mne osobne sposoboval SORBIFER (železo) nenormalne hladná som bola z toho stále...ked som brala na chudokrvnost,... ale normalne ti napíše obvodák napriklad B12,
inak nedostatok B12 sposobuje depresie, uzkosti... takze mozno ti aj chýba.. väčšinou sa dávajú injekcie... ale daju sa aj volne kupiť v lekárni ako vyživovy doplnok...