IMMODIN injekcie

Príspevok v téme: IMMODIN injekcie
mimka

vie mi prosim dakto povedat ci su tieto injekcie pripravovane z aktivnych latok bielych krviniek darcov ludi stopercentne bezpecne co sa tyka prenosu akejkolvek choroby? teda ci su nejak osetrene proti prenosu chorob, lebo dakedy sa choroba nie hned prejavi v krvnych testoch i ked clovek uz prenasac je, tak mam obavy z tohto transfer faktoru na posilnenie bunkovej imunity. Dakujem aj odbornikom za pripadne prispevky

farmaceutka1

Immodin injekcie su dlhodobo vypadnute v celej distribucnej sieti, nedavam velku sancu na ich zohnatie. Jedine zobrat telefon a obvolavat lekarne, ci im tam nieco neostalo. Jedno balenie vsak nikoho nespasi, preto sa asi neda robit nic, nez cakat, ze sa znova zacnu dovazat.

suto

Ahoj.Vedel,by mi niekto poradiť prosím,kde zoženiem immodin injekcie pre svoju 2-ročnú dcérku?Nutne ich potrebuje,lebo ináč ju nemôžu operovať.Tí čo to májú v lekárňach tak to držia buď pre seba,alebo svojich známych.Ďakujem za odpovede:0918427962

zuzulafazula

ahoj, ja som kedysi uzivala tieto injekcie a neviem o tom, ze by sa moj krvny obraz nejak inak prejavil, okrem toho ze moj celkovy stav sa zlepsil, liecili ma na boreliozu a celkovo moja imunita bola v dost biednom stave. Akurat premyslam o dalsej davke, len neviem kde sa to da ziskat, tamtu mi vtedy davali v nemocnici, takze som sa nestarala...

auroraaurora

ahoj, ja som jednu davku Immodinu akurat douzivala, zajtra idem znovu na krvne testy, tak uvidim, co mi p. DR. povie. Ja sa takeho niecoho nebojim. Musia to byt predsa leukocity zdravych jedincov a ty musia prejst podla mna prisnymi testami.