Bolestive plodne dni aj pred menstruaciou problemy

Príspevok v téme: Bolestive plodne dni aj pred menstruaciou problemy
Marinka22

Prosim potrebujem rady, ci tiez niekto trpite podobnymi priznakmi,,,, trapia ma plodne dni, kde mam velmi silny priesvitny vytok a dost velke bolesti v podbruchu, niektory mesiac je to horsie, iny zase lepsie....dalej pred menstruaciou asi tyzden sa citim velmi unavena, slaba, boli mapodbrucho, aj prsia ma zvyknu boliet a mam pred menstruaciou niekedy taky cudny krc v posve, ale to nie kazdy mesiac a tak raz do dna. Dalej po plodnych dnoch zvyknem mat zvysene teploty do 37,2. Teplota sa po menzese do stredu cyklu obvykle upravi. Dalej mam velke akne a bola mi zistena ureaplasma, na ktoru sa zacnem liecit. Celkovo ma kedykolvek pichne v pravom podbruchu, na vysetreni na slepe crevo som bola 2x a vraj to je v poriadku. Zvykne ma boliet aj zaludok, chrbtica a nafukuje mi creva. Moje problemy sa tiahnu uz 2 roky a nic mi nezistili vraj som ok. Teraz som mala zlu citologiu vraj stupen 2-3. Velmi sa bojim endometriozy, pretoze aj menstruaciu zvyknem mat dost bolestivu.prosim nemate niekto skusenosti?dakujem za akukolvek odpoved k teme.