Gril

Príspevok v téme: Gril
EMA737

Dobry den, chcela by som sa vas opytat na nazor alebo teda recenziu na rozkládací gril Orava PO-35, rozmyslala som uz dlhie nad takouto alternativou, predsa je to grilovane aj tak chut bude trosku ina, a je to zase aj take sikovne ze mi to nebude v kuchyni zavadzat. ci ? co poviete, dobre rozmyslam ? :D

margiK

ak rozmyslam tak rozmyslam gril je urcite skvelim prinosom do kuchyne, nieje to predsa vyprazane na oleji. takze mi to pride aj zdravsie

EMA737

joj dakujem vam za kazdu radu, ja som to rozoberala aj s koleginami v praci :D a jedna ho zhodou okolnosti tiez ma :D tak to idem aj ja objednavat.

Dali12

skvele rozmyslas :D hned sa mi zbiehaju slinky na nieco grilovane :)
urcite je dobre to mat v domacnosti. podla mna sa tak vec urcite vyuzije, a nebude zapadat prachom :) tento od oravy vyzera v skutku dobre. cena je velmi dobra. hmm uz len nieco ugrilovat :D

Dali12

skvele rozmyslas :D hned sa mi zbiehaju slinky na nieco grilovane :)
urcite je dobre to mat v domacnosti. podla mna sa tak vec urcite vyuzije, a nebude zapadat prachom :) tento od oravy vyzera v skutku dobre. cena je velmi dobra. hmm uz len nieco ugrilovat :D

Elis5

ja mam doma asi starsi model toho grilu ORAVA EG-200 ale tiez som snim bola maximalne spokojna, celkovo s grilovanim jedal na nom, ale inak vsetko do neho davame, tento novsi vyzera velmi dobre a funkcnostou urcite nebude zaostavat :)