Gril

Príspevok v téme: Gril
EMA737

Dobry den, chcela by som sa vas opytat na nazor alebo teda recenziu na rozkládací gril Orava PO-35, rozmyslala som uz dlhie nad takouto alternativou, predsa je to grilovane aj tak chut bude trosku ina, a je to zase aj take sikovne ze mi to nebude v kuchyni zavadzat. ci ? co poviete, dobre rozmyslam ? :D

evita87

Len by som chcela dat spatnu vazbu na gril dellinger, tento tyzden nam prisiel a ked sa na nom bude tak dobre grilovat ako vyzera, tak budem velmi spokojna. Vyzera fakt kvalitne?

Pivonka37

Tiez mame gril zo stranky www.dellinger.cz a vsetci, co z neho ochutnali papanicko si pochvalovali. A aj sa jednoducho udrziava. Stale vyzera ako novy a to uz co to upiekol.

evita87

Dobre vedieť, že aj grily má dellinger dobré, muž má od nich lovecký nož a ten je super. Ale o griloch som netušila.

Andy_ma

Grilovanie zbožňujeme a musím sa podeliť o radosť, kúpili sme si úžasný kotlový gril na delinger.cz, takže ak sa raz rozhodnete pre riadny záhradný gril môžem odporučiť. A dá sa u nich kúpiť aj príslušenstvo ku grilovaniu.

majina12

ja som si grill velmi oblubila nato ze som ho vobec nechcela tak som si ho velmi oblubila. dasa na nom urobil mnoho skvelych veci a chuti to fakt inak

jablcko123

no na nom sa da urobit aj domaca pizza :D nie len ohrev klasickeho polotovaru. musim povedat ze je lepsia ako z rury, ohrieva to z oboch stran priamo

Dali12

jej tak to je super :) takto je po aj zdravsie, ja som ho pozerala a da sa tam robit aj pizza :D skusali ste to niekto?

EMA737

uz je doma :) pripravovala som masko na grile bez nejake vyprazania na oleji, bolo velmi chutne, a len zo zeleninkou :) mna mna

magda.mala

nie ? tak to sa cudujem myslela som ze kazdym mal aspon nieco od oravy :D predsa maju dlhu tradiciu . mam mraznicku ktoru uz mam strasne dlho ale stale jede, uz je sice len v dolnych priestoroch ale je mi luto ju dat prec kedze stale ide. ale mozno by sa hodila uz aj nova