Znižuje magnézium tlak?

simusaaaaas

Ja uzivam Magnezium s B6 a extraktom z pipra, ukludnuje, no som unavena, neviem či z toho, ze znižuje tlak, alebo z toho, ze ukludnuje...

eddie

Ja som zacal pouzivat transdermalne magnezium, ide o formu vstrebavania cez kozu, cize obchadza traviaci trakt a jeho vstrebatelnost je cca 80percent, zatial co pri tabletkach od 3-25percent. Sam sa lepsie citim a natiera si ho aj svokra ktora mala problemy s krizami a do cca tyzdna zmizli, urcite odporucam. Ved zvazte, vola sa to easybody. natukajte do guuglu najde vam to

Phoenix

Z vlastnej skúsenosti viem, že sam o sebe Ti horčík nepomôže. Vysoký krvný tlak v drvivej väčšine prípadov jednoduchá minerálová nedostatočnosť väčšinou spôsobená ylým životným štýlom.
Proste máš rozhodený balanc medzi draslíkom, sodíkom a horčíkom. Stačí obmedziť príjem rafinovaných cukrov, pridanej soli, pridať pohyb a surovú zeleninu v strave a za pár týždňov si z problémov s vysokým tlakom vonku. Potom ale treba tento životný štýl udržiavať

mg..

Neviem, či Mg. znižuje TK alebo opak. Píšu tu o 1tabletke, ale môže biť 50 mg, tiež sú i 500 mg naturalny Mg. (Pre kulturistov 2 s denne)
Prosím o odpoveď. Vďaka.

matway

Maoam: budem sa držať vety s chemickými výživovými doplnkami a zdravou výživou potrebnou pre príjem vitamínov z potravy, minerálov a t.ď. Táto téma sa rozoberá v mene tlaku krvi, ale ak chceš, môžem ti ujasniť práve tebou spomínanú epilepsiu a vitamíny, ostatný dúfam získajú nové skúsenosti. Predpokladám, že tvoj epileptický problém pretrváva už nejaký čas, spojený aj s migrénami!!! Nenapadlo ťa zamyslieť sa nad tým, čo je toho príčinou? Poviem asi menej, ako by ostatný dúfali, a to, že som teraz riešil /bohužiaľ/ iba cez internet /mail/, že sa mi podarilo stabilizovať silného epileptika len radami, vlastne vlastnými skúsenosťami. Posledný mail znel, ,,vysadzujeme epileptika, ďakujeme"!!! Myslím si, že vieš málo o svojej chorobe, presnejšie povedané, málo vieš o jej príčine!
Rád ťa prevediem tou cestou, noako som spomenul, je to v inej téme...

Maoam

matway, ja som epileptik a mozem ti potvrdit z dlhotrvajucej skusenosti, ze denne branie Mg + B6 vitaminu (dodavam ale aj dalsie z B-sk.) skutocne prispieva k tomu, ze zachvaty, ktore som dostavala napriek uz dobremu nastaveniu antiepileptikami sa zmiernili a znizila sa ich recidiva + ako migrenik z toho profitujem tiez, migreny obcas este mavam, hlavne ked mam spankovy deficit + vela stresu, ale Mg + B6 denne fakt pomahaju

matway

Nemám,no vidí,sa mi, ako jednoduchý záver s pár presnými frequenciami. Stránka na ktorej to je, je strašne slabá, aby som z toho bol múdrejší.