Hladam priatelov prekonat PPP

Príspevok v téme: Hladam priatelov prekonat PPP
Ema9493

Ahojte baby , je tu niektora vo veku okolo 13/ 14 rokov z Bratislavy trpiaca PPP. Pisala som uz na mnohe fora a citala rozne stranky ze je dobre mat pri prekonavani tejto choroby niekho kto vam s tym pomoze. Mala som priatelov vela lenze vacsina o tom ani nevedela a ked aj ano tak nedokazali pochopit moju situaciu... Hladovanie a nasledne prejedanie, to je moje. Kazdy tyzden sa snazim aj to ide no v Sobotu a Nedelu (ked su doma nasi) tak zlyham. Vzdy to porusim niecim trochu viac kalorickym a potom to zacne a neviem to zastavit. Dovod je ten ze by som sa chcela porozpravat s niekym kto zaziva to iste. Mala som aj kamosku ktora mi pomahala ale z jej pohladu to bolo jednoduche. Proste nemyslim si ze niekto kto nemal takuto psychicku poruchu ma nemoze ani velmi pochopit. Preto sem pisem, " hladam" v podstate "kamosku" s ktorou by sme mohli riesit taketo problemy. A ak ste tiez v takejto situacii tak napiste do komentu a dam vam emailovku. Dakujem.

lombardo1981

To si mám vysvetliť ako? Že acidofilné mlieko sa stane jej dobrým kamarátom, ktorý jej pomôže dostať sa z PPP?