Alcostopex

Honza Suchý

Jen jsem otevřel ty jejich stránky a všiml jsem si vpravo dole toho odpočítávání času, okamžitě mi došlo, že je to podvod. Snaží se vzbudit dojem, že za chvilku vyprší nabídka slevy a spoustu lidí tak nachytají. Poctivé a slušné servery takovéto finty nepraktikují.

Zkusebnik

Alcostopex je prosím velký podvod. Absolutně žádný účinek a pokud se zeptáte lidí, co tomu rozumí, tak se Vám vysmějí. Alcostopex jsem si zakoupil za účelem průzkumu a vyhodnocení účinků a je to bohužel takové placebo, které neuškodí, ale ani nepomůže. Na základě toho jsem podal reklamaci a za pár dní jsem obdržel odpověď, že se ta reklamace musí předat někam do Ameriky a tam to posoudí. Po cca 2 měsících a několika urgencích nemám stále odpověď. Na reklamace zásadně nereagují a peníze Vám v žádném případě asi nevrátí. Klasifikuji to jako velký podvod na lidi, co mají nějaký problém a snaží se ho řešit. Je to stejné jako s přípravky na hubnutí. Jisté firmy vydělávají milióny na blbosti obyčejných lidí.

BORISSSS

PEVNA VOLA A NAOZAJ PRESTAT CHCIET PIT DOKAZU SVOJU NA ZACIATOK BI SOM PRISTUPIL NA LIECBU ALCOSTOPEXSU A POTOM NAJST SI CELODENY NABITY PROGRAM A ODDAT SA NAOZAJ BOHU TOJE TO HLAVNE VSTACH S KRISTOM PRAVIDELNE DODRZIAVANIE LIEKOV A PEVNA VOLA DAKUJEMSOM RAD AK SOM NIEKOMU POMOHOL

Janovik

Na alkoholizmus liek neexistuje. Dobrá správa je, že je to možné dostať pod kontrolu alebo aj do abstinencie. Takisto neexistuje univerzálny postup lebo každý čo nadmerne pije to robí z inej príčiny.
Sú lieky ktoré potláčajú chuť na alkohol, predpisuje ich lekár psychiater a stoja ani nie 2 € na mesiac. Antabus sa už spravidla nepredpisuje ale sú ľudia ktorí ho výlučne požadujú.
Môžem Vám poradiť ale dopredu upozorňujem, že nie som lekár. A určite vás nebudem nabádať k tomu aby ste piť prestali. Sám som pil a odmietol som si to zakazovať no snažil som sa pochopiť prečo pijem, čo mi to dáva a čo berie. Dnes nepijem lebo sa mi nechce ale kedykoľvek si môžem dať čo chcem - takú dohodu som uzavrel sám so sebou. Viem Vám aj poradiť lekára ktorý vás nebude nikam posielať na vyšetrenia. Porozprávate sa, zhodnotíte stav, poviete čo chcete dosiahnúť, predpíše vám lieky a budete chodiť na konzultácie raz za mesiac. Všetko je o pravde a čestnosti, nad nikým sa neláme palica aj keby x-krát zlyhal. Dôležitý je impulz a chuť niečo pre seba urobiť. Chcete vedieť viac, napíšte , odpoviem vám podľa svojích možností. e-mail: janovik@pobox.sk

mamina50

Bohužiaľ, musím znovu potvrdiť, že to nefunguje, vyzeralo to veľmi lákavo, mysleli sme si, že bude koniec tomu peklu na zemi, ale nestalo sa. Syn pije ďalej, žiadna zmena nenastala. Zbytočne vyhodené peniaze za 3 dávky.

milus

V dobrej viere pomôcť, som si Alcostopex objednala, prvé moje nemilé prekvapenie bolo, že balenie bolo neúplné, obsahovalo len 10 sáčkov á 2 g, namiesto avizovaných na krabičke 20 ks á 2 g, sáčky sú zažltnuté s neviditeľným dátumom spotreby. Ihneď som napísala reklamačný mail, ale mailová adresa je nesprávna, takže s veľkou pravdepodobnosťou som sa pripravila o 38 €. Ak máte niekto skúsenosť, ako postupovať ďalej, príp. ako dostať svoje peniaze späť.. ozvite sa. Ďakujem.

vinár

Ja som si to objednal tiež s myšlienkou,že ak to nezaberie ostáva len liečebňa,ale na moje prekvapenie(aj rodiny)zaberá.Je to aj o myslení.

mamina :-(

Ja som kúpila synovi už druhú dávku, lebo som si myslela, že čím viac, tým lepšie. On to poctivo pil každý deň, my sme mu to dávali osobne. Ja som bola presvedčená až do dnešného dňa, že to naozaj funguje. Dnes som sa presvedčila, keď sme sa dozvedeli, že popíja strongbow - to je ako pivo 11 stupňové a podľa toho ako vrieskal na otca, bolo jasné, že to nebolo iba pivo. Z jeho strany to bola iba pretvárka, aby sme si mysleli, že nepije. Takže ja by som to viac nekúpila. Sú to, aspoň pre nás, zbytočne vyhodené peniaze. Najviac je mi ľúto ani nie tak vyhodených peňazí, ale skutočnosť, že peklo s alkoholom bude pokračovať.