Stolica 1-2 krat tyzdenne

Mesačný princ

Ako nechcem byť zlý, ale každý nemá stolicu denne. Metabolizmus každého jedného človeka je odlišný a keď napíšem, že stolica 1 až 2x týždenne je úplne ok, tak ti to najskôr nepomôže.

Je to ako keby ti niekto napísal, že niečo, čo sa predáva je naozaj ,,BIO,, :D

Podľa mňa nemáš vôbec zápchu. Ale ak už tak skús klasické triky, ako káva, alebo kapusta alebo citrusové ovocie a máš po probléme.

ja888

Pomohlo by ti zmenit stravu, jest menej mäsa a mliecnych vyrobkov a viac surovej zeleniny a ovocia. Stolica ma byt tolkokrat denne koľkokrát clovek konzumuje potravu. Ak jes 3 krat denne, tak 3 krat denne mas ist ma veľkú. Ak mas zdrave čreva.
Takze najskor asi vycistit creva -musis tam mat riadny sajrat,pardon, ale to je neskutocne malo 2krat tyzdenne,to znamena ze vsetko ostatne co malo vyjst von,sa ti tam hromadi. Creva vycistis klystirmi,crevnou sprchou, nejake zeleninove stavybysom nasadila, ale nie odstavovane na odstredivke ale na riadnom kvalitnom odstavovaci. Alrbo smoothie. Alezeleninove -z listov. Zacni pit kazde rano citron odstavenyzaliaty vodou do 42st. Cizenie uplne horucou aleani studenou. Kup si jablcny ocot - nepasterizovany - cize nie v supermarkete ale len v bio obchode (ak si ho nahodne sam nevyrabas) a pi aspon raz alebo 2 krat denne 2 lyzice zaliate tiez vodou do 42 st.

Klavdi

Ahoj, nechcem robit ziadnu reklamu chia semienkam, ale u mna naozaj ucinkuju..dam ich cez noc napucat asi 2 PL do 2 dc vody a rano to cele vypijem a zapijam vodou, potom vyskusaj namocit na noc ovsene vlocky napr 40g a 2dc vody a rano to zjedz (zohrej na panvici v hrnci a urob si kasu, postup si vygoogli) , potom nastruhaj cerstvu mrkvu kludne aj tri mrkvy a s jablkom tiez nastruhanym zjedz, dalej uvar si cviklu ( asi 3ks cvikiel var asi 35min), potom ich oskrab a nastruhaj na struhadle osol okoren pridaj kys. Uhorku polej 2PL olivov. Olej a zjedz.
Alebo rano ked vstanes daj si 2 PL oliv. olej a zapi teplou vodou..potom hmm mne este pomaha avokado (1 cele makke avokado zjedz), a este acidko vyskusaj (ciste biele 3,5%)

Nepises vobec ako sa stravujes. Hlavna pricina moze byt tam. Ak jes vyprazane jedla, sladkosti a somariny tak sa necuduj a naopak ak jes velmi malo tiez sa necuduj.

Moireal

Enterosgel je cesky vyrobok a je to vlastne gel kyseliny kremicitej a viaze na seba vsetok sajrajt, takze precisti creva, dokonca aj pecen a oblicky. Ja som raz nabehla do lekarne a oni mi ho objednali. Na druhy den som to uz mala. A najlepsie je ze tomu nerobim reklamu, lebo skutocne funguje, Aj na mne, aj na znamych. Mozes ho uzivat aj niekolko mesiacov s istymi prestavkami. Niekde pisu, zevraj pomoze aj v akne a s krcovymi zilami, no hlavne ja mam odskusane, ze tie creva sa zacali hybat. No a pridaj pohyb aj ty. Jedna znama vdaka nemu aj trochu schudla. A na wecku nikdy netlac ale uplne sa uvolni a zhlboka dychaj, zapcha je aj zo stresu. Tak vela stastia!

Moireal

Pomaha vycistit pecen, budes to mat asi dost zanesene. Nasad pupavu, bodliak, na trhu je vela dobrych vyrobkov. Velmi dobry je regalen od energy napr. Ale este predtym si vycisti creva enterosgelom.