Neviete odporučiť kde majú najlacnejšie sójové mlieko?

Príspevok v téme: Neviete odporučiť kde majú najlacnejšie sójové mlieko?
Andrejsan

Chcel by som sa opýtať či mi náhodou neviete odporučiť kde by som mohol kúpiť čo možno najlacnejšie sójové mlieko. (mám na mysli normálne sójové mlieko a nie tie práškové nezmysly čo sa nazývajú sójové nápoje, ktoré nemajú so sójovým mliekom nič spoločné)

Chcel som totiž obmedziť prehnanú konzumáciu kravského mlieka a tak som ho začal v niektorých veciach nahrádzať sójovým. Moja spotreba sójového mlieka je celkom slušná cca liter denne.

Bohužiaľ sójové mlieka typu alpro a pod. sú extrémne predražené (cca 2,5 eura za liter) ak si zoberiete ako minimálne nákladná je základná surovina a aj príprava (kde by boli ziskový aj keby to predávali po 50 centov za liter) tak už len z princípu ich odmietam kupovať (to radšej sa naň vykašlem úplne). Preto ak viete kde sa dá sójové mlieko kúpiť za normálnu cenu tak poprosím poradte.

Kiko22

Ja si ho osobne kupujem v takom malom obchodíku pod panelákom, ale často bývajú aj v zľave vo veľkých obchodoch lebo je to v dnešnej dobe už celkom trendy. Tak skús keď tak si pozerať aj letáky napríklad na andigo.space a možno tam vychytáš nejaku dobrú zľavu :)

Emilius

Skúsil by som si nájsť na internete nejaký lokálny obchodík so vegan sortimentom, tam určite budú mať kvalitné sojové mlieko, avšak možno trochu drahšie, ale aspoň podporíš miestnych podnikatelov

chryzantenka

pri takej spotrebe by sa ti uz oplatil kupit stroj a robit si sam, my mame nutramilk od brewisty, nic nepredmacas, robi aj maslo a smotanu

lLily

tie predrazene mozes kupit za polovicnu cenu v den skoncenia zaruky...aspon teda myslim, ze vo vacsine obchodoch to takto zlacnia

lLily

tie predrazene mozes kupit za polovicnu cenu v den skoncenia zaruky...aspon teda myslim, ze vo vacsine obchodoch to takto zlacnia

Klavdi

Urob si doma. Nie je to nic narocne. Namoc do vody soju na 24 hod a potom ju zmixuj a preceď. A preco prave sojove mlieko? To co si kupis v obchode ma zaruku aj 3 tri mesiace to si podla mna bud urob doma rastlinne mlieko alebo si daj radsej to kravske...

Bubliii

Skús pobehať obchody so zdravou výživou, DM-ku, alebo na nete. Takto z hlavy neporadím, ja poznám len Alpro a podobné, aké kúpiš v supermarkete.