Dieťa s Borisom

Kýčera

@ Biela Kobra, Ty si tomu dala! Ja som chcela informácie z prvej ruky a Ty ma odkazuješ kade - tade. ;)

@ Andrej, mohol by si mi prosím preložiť to Tvoje "tt" do ľudskej reči? Je to : to - to - súhlas, lapsus calami alebo som úplne vedľa? Môže byť...

@ Pivonka, tak ako pokračuješ? Alebo si sa svojho zámeru vzdala? Nebuď labuď, daj echo...

Biela.Kobra

Kýčera, investigatívne overené informácie nájdeš v ktoromkoľvek vydaní Nového času, prípadne si počkaj do soboty na Smotánku :)

Kýčera

Nakoniec môžeš mať aj pravdu! Ale len za predpokladu, že Ferino je skutočne bohatý, má aj poriadnu cirhózu pečene a do knihy svojho života píše už posledné stránky... Lebo inak ako poriadny Slováčisko nechal by v tej krčme aj posledné ponošky.

Prezyvka055

Co ty vies ci Fero nebude dedit, a vsetko pojde tebe, narozdiel od Borisa kde sa majetok bude delit medzi 100 potomkov a zien.

Kýčera

Prezývka, prečo ju posielaš za Ferom z krčmy? Veď my tu o ňom nič nevieme, ale o Boriskovi vieme toho veľa... Má už nejaký ten rôčik, ale stále mu to píše... ;) Pivonka, chválim Ťa, dobreee si si vybrala! Len tá nakóza sa mi nepáči. Keď už, tak už!