Skupina pre PPP

sisushka

ahoj danka som rada ze otvaras skupinu. uz dlho hladam skupinu kam by som chodila ale akosi neexistuju, ja mam za sebou aj liecenie aj skupinove sedenia aj individualne a chyba mi kontinuita v tom ze uz mam co to odzite a mam potrebu sa podelit a pomoct aj ostatnym, uz dlhsie som viacmenej uplne v poriadku , vracala som naposledy pred 4mi rokmi a odvtedy jedn arecidiva takze som uz taka za vodou ale fakt mi chybaju skupiny kde by nas bolo viacej a mohli by sme navzajom pomahat :) som sice s blavy ale trnava este stale dost blizko aby som nasla cas aj peniaze :) velmi sa tesim a skoda ze som nasla skupinu az teraz ale dufam ze bude jablizsie nejake sedenie kde uz budem moct prist
papi

aknud

Ahoj Terezka,

pokojne mi môžeš napísať i na Facebooku - dana.kolenicova. Akurát na stredu hľadám priestor - vytváram takú svojpomocnú skupinu.
Budem rada, ak sa mi ozveš.

aknud

Ahoj,

pokojne si môžeš pozrieť skupinu N(I)EVLÁDZEM na Facebooku. Pokojne ma môžeš i kontaktovať - túto stránku som nedávno zakladala.

aknud

Ahoj,

pokojne si môžeš pozrieť skupinu N(I)EVLÁDZEM na Facebooku. Pokojne ma môžeš i kontaktovať - túto stránku som nedávno zakladala.