6 zásad ako byť zdravá a voňavá tam dolu

Táto diskusia patrí k článku: 6 zásad ako byť zdravá a voňavá tam dolu
6 zásad ako byť zdravá a voňavá tam dolu

Azda každá žena sa zaoberá tým, či tam dole správne vonia. Môžete si byť isté, že ak je vaša vagína zdravá, vonia správne. Hoci ženám vlastná vôňa vagíny nie je príjemná, mali by ste ju vedieť odlíšiť.

Alexa12

zienky, tak ja kupujem zasadne len tu superlove. sk/lubrikacne-gely/lubrikacne-gely-na-vodnej-baze lebo to uz am proste overeny obchod, boli aj niekloko krat eshop roku. Nesetrila by som na tychto "hygienickych" veciach

Blanka6

Alexa a vieš mi nejaký prosím doporučiť? Kde kupuješ najčastejšie? Ja som zatial teda také služby nikdy nevyužila, ale rada skúsim niečo nové :D

Alexa12

suhlasim, ze kupovat veci na overenom eshope/sexshope. ja si ani nevie predstavit, ze by som si "tam" davala nieco z nejakej podivnej stranky :D velmi nebezpecne a nezodpovedne

Rudoslav

Týka sa to aj mužov: Ja mám príjemný pocit čistoty a hygieny,keď si umyjem penis a zadok po každom použití toalety napr.doma.Nie všade je to pochopiteľne možné napr.v práci atd.

haha-ha

akosi mi nevyšlo dať som ilustračný obrázok k téme x-zásad pre muža ako byť zdravý a voňať tam dole čiže ešte raz
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net
:DDDD

Doktorfazula

ja si menim slipy raz za tri dni a som spokojny so svojim zapachom. pripommina mi to ako rybacina cna trhu cerstvej ryby pri mori