Antikoncepcia - Menstruacia

Príspevok v téme: Antikoncepcia - Menstruacia
nikuska2222

ahojte, chcela by som sa opytat, beriem uz 3 a pol roka antikoncepciu Tri-Regol, bolesti pocas menstruacie som uz nemavala /predtym este ked som nebrala boli niekedy neznesitelne/ a pocula som ze ked sa beru tabletky, nemali by byt bolesti..je to pravda? lebo posledne mesiace mavam opat dost silne bolesti a neviem ci to je normalne alebo to treba riesit s DR? ani tabletky od bolesti nepomahaju pretoze nemam bolest napr polhodinu vkuse ale tak ze minutu mam silne krce.. potom nic...o dve minuty znovu to iste..a takto sa mi to opakuje, ako kontrakcie :D dost casto a silno to boli ale len chvilu.. predtym som mavala klasicke bolesti ktore trvali dlhsie a ked som si dala napr paralen tak to preslo

dakujem za odpovede

nikuska2222

Dakujen za reakciu chodim pravidelne na prehliadky..bola som vsak pred par mesiacmi aj z inych dôvodov na prehliadku a vsetko mam ok..tak neviem..asi zavolam doktorke a opytam sa

Sunrise:)

Ahoj Nikuš,
Odporúcam ísť ku gynekologičke,nech ťa vyšetrí a prípadne zmení značku HAK :)
Možno ti už nerobí dobre a po zmene sa to znova upraví na menšie bolesti. A môže byť problém úplne niekde inde...
A áno, je to pravda, HAK zmierňuje bolesti, nakolko je to len pseudomenštruácia. :)