dvojcata...

Príspevok v téme: dvojcata...
ivka2

Da sa nejako predist tomu aby ak otehotniem som mala dvojcata???pyatam sa to koli tomu ze v rodine to je dedicne a ja by som tomu chcela predist, a verim tomu ze dnesna technologia by to mohla nejako vyriesit..je tu niekto kto ma podobny problem??ake vysetrenia su potrebne??inak pre upresnenie , ja nechcem dvojcata koli tomu ze maju zdravotne problemy...tak ci niekto nevie nejaku technologiu ,alebo sa to da jedine umelym oplosnenim??alebo aj tak by sme mali dvojcata??

zlata

informuj sa u svojho gynekologa.ten ti poradi.ja som z blavy vacsinou sem sa chodi na genetiku.pohladaj si na nete adresu,skus napisat alebo zavolaj.

ivka2

no ja som tie mala prave na mysli..len my byvame v takom zapadakove ze u nas take nic nerobia, tak preto sa pytam ci ma niekto s tym skusenost...a ak ano, tak kde je take zariadenie..ja sa modlim aby boli babatka zdrave, chcem aspon 3:) ale chcem si dat pred otehotnenim spravit nejake vysetrenia, aby som bola trochu kludnejsia, lebo ja by som neprezila keby mi babatko zomrelo...

zlata

ivka existuju rozne geneticke vysetrenia.tam by som sa obratila aj s partnerom o radu este pred otehotnenim.urcite vam poradia.teraz medicina i genetika napreduje.da sa urcite nieco robit.drzim palce

ivka2

vies ja nechcem dat zobrat ani jeden plod, ja nevymyslam..a urcite by si chcela s tym aj ty nieco zmenit ak by sa dalo, problem je v tom ze v rodine je to dedicne, a ja by som sa tesila keby boli dvojcata zdrave, lenze stale sa narodi jedno babo mrtve a druhe postihnute..takze ja nevymyslam, ja budem velmi stastna ak otehotniem, ale ak sa da predist tak ty by si tomu nechcela predist????ja by som za ziadnu cenu nedala vziat babo!!pytala som sa na celkom nieco ine...

zlata

ak zostanes tehotna tak sikovny lekar vie uz v ranom tehotenstve zistit ci je plod jeden alebo dva.ak by si si jeden plod dala vziat ako vies ze to bol ten chory.a ten ktory zostal je zdravy?tak nevymyslaj a ber co ti da boh a ako to zariadi priroda.nezabudni ze vynimka potvrdzuje pravidlo a tebe ak sa narodia dve deti budu krasne a zdrave.