alergicka reakcia- zihlavka

Príspevok v téme: alergicka reakcia- zihlavka
lolitt

Cawte. Mate niekto skusenost s touto alergickou reakciou nazyvanou ako zihlavka? Studovala som kus na internete a vyhodilo mi prave nazov tejto alergickej reakcie. Uz druhy den som cela vyhadzana no neviem z coho. Naposledy som jedla zavaranu papriku na dalsi den madarsky gulas a dnes svarkove pagaciky a trosku som aj hadala ze mozno z tej papriky no ked som sa dnes vyhadzala z tych pagacikov bolo mi jasne ze problem je niekde inde. V kazdom pripade vyzera to strasne a zas ked vecer spim tak mi to zmizne no pocas dna sa mi to objavi opat. Viem ze jedinym riesenim su krvne testy ale tak zaujimalo by ma ci ste mali uz niektora s tymto skusenost a ako sa vam toho podarilo zbavit.

liliputian

mne sa obe deti vyhadzali naposledy ked boli chorucke a ako som neskor zistila vyhadzali sa mi zo sirupu na kasel:-( su doteraz zvyknute na vacsinou prirodne lieky (cibulovy domaci sirup, stodal atd..) a zrazu ked dostali do tela chemiu tak sa to prejavilo zihlavkou...na alergologii nam nic nezistili takze asi to bola len zmes oslabenej imunity a nechcenej chemie.sirup sme samozrejme hned vysadili a natierala som ich prirodnym kremom s bambuckym maslom - dala mi ho svagrina, ze im pomohol pri ekzeme. pekne pokozku ukludnil ale trvalo to cca 4 dni kym sme sa toho zbavili. skuste porozmyslat ci ste nemali nejaky liek alebo zmena prasku,kozmetiky. a hlavne ci vasa imunita nie je oslabena...

lolitt

Ked som sa prvykrat vyhadzala natrela som sa mastou advantan a k tomu som raz denne uzivala tabletky proti alergickej reakcii na odporucanie doktora ale vyhadzala som sa este viac. Budem musiet ist za nim opat. Ale co som aj citala tak liecba zihlavky moze trvat niekedy aj 6mesiacov pokial doktor nezisti pricinu no ja dufam ze to nebude moj pripad.

syndiluca

Ak mate doma nejake lieky proti alergii, napr s ucinnou latkou cetirizin, levocetirizin, dimetinden, treba uzivat po dobu 7 dni, ak neprejde, ist k lekarovi.