Mama mi nedovoli malovať sa

Príspevok v téme: Mama mi nedovoli malovať sa
Anna12345

Cítim sa ako úplny chalan. Moja mam mi nedovolí malovať sa, lakovať si nechty, prefarbiť vlasy. Mne by kľudne stačilo vyzerať viac ako dievča. Všetky dievčatá z triedy sa malujú. Polovica z nich už nosí gelové nechty alebo si dali prefarbiť vlasy na všetky možné spôsoby. Dokonca aj spolužiačky sa mi posmievajú, že som ako dieťa.... Minule som bola s mamou v obchode a chcela mi kúpiť topánky na platforme, no ja som povedala, že ich nechcem. Prečo ? Pretože sa cítim byť ako úplný odpad, ktorý nemôže vyzerať pekne.... Moja mama už ako 13-ročná sa malovala a chodila pomaly s 5-imi chalanmi naraz. Ja mam 16 a nemožem si dať ani posratú špirálu. Nenavidím starých ludí a ich starecké názory! Pre pána sme v 21. storočí!!!

Messje

Anna
Vsetky dnesne mlade dievcata vyzeeaju ako zhyrale mal kur..cata.Zmachlene s opatkami a nechtami ako z plagatu.Preco sa na ne chces podobat?Nechty mozes mat pekne aj prirodzene a nemusis za ne vyhadzovat peniaze a staci,ked sa budes starat o vlasy.Zatial.Nenahli sa.Casu mas dost.A tie,co sa ti smeju,budu v 18 uz mozno kocikovat,kym ty si uzivat mladost.Nehnevaj sa na mamu zato.Nechce ti zle.

Mesačný princ

Jednu výhodu to ale má. Ak pôjdeš s chlapcom na plaváreň, tak sa ťa určite nezľakne ak vylezieš z vody :)