Bolestivy pohlavny styk

Príspevok v téme: Bolestivy pohlavny styk
EvaAveEva

Dobry den, asi mesiac dozadu som sa liecila tabletami Macmiror lebo som mala infekciu. Tazkosti presli ale po dvoch tyzdnoch a menstruacii sa vratili znova. Tak mi doktor predpisal Fluomizin a Candivac. Problemy s infekciou uz asi dva tyzdne nemam ale velmi ma to boli ked do mna partner vchadza na zaciatku pri pohlavnom styku. Potom je to uz lepsie len na zaciatku je to bolestive. Tento problem pretrvava asi mesiac. Uzivam aj antikoncepciu. Mali ste niektora podobny problem? Ako ste ho vyriesili? Prosim poradte. Dakujem

pinkis

ahoj, predpokladam, ze si mala mykozu, nakolko antikoncepcia vyrazne zvysuje vyskyt mykozy... aj ked uz infekciu mimo styku nepocitujes v oblasti posvoveho vchodu pretrvava, a ked partner do teba ,, vnika ,, ti tu oblast samozrejme velmi drazdi... mykozu treba doliecit, nvm ci si vyuzivala celu liecbu, lebo vela zien ked to najakutnejsie stadium ustupi s liecbou prestane... skuste vydrzat tyzden - dva bez styku aby sa posva nedrazdila, mne osobne velmi pomaha umyvaci gel Canesten, posvu ukludnuje a pomaha aj predchadzat mykoze, umyvam sa s nim kazdy den, vsetky ostatne intimne umyvacie gely ma neskutocne drazdili, samozrejme vyuzivaj vsetky capiky a posvu si natieraj antimykotickym kremom... mykoza a este s antikoncepciou je beh na dlhe trate, jednu vyliecis a druha uz klope na dvere... treba vydrzat, vyskusat vsetko mozne aj nemozne, ale nakoniec sa posva sama prisposobi.. mozes vyskusat aj homeopatika, na znizenie neziaducich ucinkov antikoncepcie